کدخبر: 13084

گروگانگیری نوجوان 14 ساله شهر را بهم ریخت| زن و مرد بی رحم لورفتند

اردیبهشت‌ ماه در پی ربایش نوجوانی ۱۴ ساله در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کوار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

زوج آدم‌ربا به دلیل اختلاف با عموی پسر نوجوان دست به گروگانگیری زدند. زن و شوهری که نوجوانی ۱۴ ساله را ربوه بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ سیدرحمان هاشمی، فرمانده انتظامی کوار در این باره توضیح داد: اردیبهشت‌ ماه  در پی ربایش نوجوانی ۱۴ ساله در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کوار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام با تدابیر مجموعه انتظامی و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی  آدم‌ربایان که مطلع شده بودند پلیس به دنبال شناسایی و دستگیری آنان است عرصه را بر خود تنگ دیدند و نوجوان ربوده شده را پس از ۳۴ روز اسارت در استان هرمزگان رها کردند.

فرمانده انتظامی کوار تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه آدم‌ربایان در بندرعباس را شناسایی کرند و با اخذ نیابت قضائی به آنجا اعزام و با همکاری کارکنان پلیس آگاهی استان هرمزگان موفق شدند این زن و شوهر را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ هاشمی با اشاره به اینکه آدم ربایان به دلیل اختلافات مالی با عموی فرد ربوده شده اقدام به ربایش نوجوان ۱۴ ساله کرده بودند، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها