کدخبر: 13209

همایون شجریان غوغا کرد| تخفیف ویژه همایون شجریان برای کنسرتش

نیمه خردادماه بود که برگزاری نشست خبری کنسرت‌نمایش «سی‌صد» و آغاز بلیت‌فروشی‌اش در سایت ایران‌کنسرت، سر و صدای زیادی به‌پا کرد.

همایون شجریان روزهای یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر با گروه سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش‌های وزارت کشور به صحنه می‌رود. این خواننده با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش یک خبر خوش به دانشجوها داد. در حالی که بلیت ۷۰۰ هزارتومانی برخی کنسرت‌ها، انتقادات فراوانی برانگیخته، همایون شجریان به اقدام پُربازتاب مبتکرانه‌ای دست زده است.

نیمه خردادماه بود که برگزاری نشست خبری کنسرت‌نمایش «سی‌صد» و آغاز بلیت‌فروشی‌اش در سایت ایران‌کنسرت، سر و صدای زیادی به‌پا کرد. ماجرا از این قرار بود که تهیه‌کننده «سی‌صد» شروع قیمت بلیت‌ها را از ۷۰ هزار تومان اعلام کرد تا به گفته خودش اقشار مختلف مردم بتوانند این اجرا را ببینند؛ وعده‌ای که مشخص شد بیشتر، شوخی و نمایش تبلیغاتی بوده و واقعیت چیز دیگری است. بعد از انتشار این خبر و بازتاب‌های منفی‌اش در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، خبر رسید که قیمت بلیت کنسرت‌های امید حاجیلی و اشوان در کیش هم دست‌کمی از قیمت بلیت‌ «سی‌صد» ندارد و حتی در مقایسه با این کنسرت‌نمایش، بیشتر هم هست. تا این‌که ۱۹ خرداد، همایون شجریان از برگزاری کنسرتش در روزهای ابتدایی تیرماه به همراه یک شگفتانه خبر داد.

همایون شجریان روزهای یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر با گروه سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش‌های وزارت کشور به صحنه می‌رود. این خواننده با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش یک خبر خوش به دانشجوها داد: «برای امکان حضور بیشتر علاقه‌مندان، کمینه بهای بلیت درنظر گرفته شده است و همچنین جایگاه VIP جهت اهدا به دانشجویان اختصاص داده شده است و ...»

قیمت بلیت‌ این کنسرت‌ که فروش آن از عصر دیروز (یکشنبه ۲۲ خرداد) آغاز شده، از ۱۲۰ تا ۳۹۵ هزار تومان است. این خبر خوش همایون در روزهایی که کنسرت‌های لاکچری قد علم کرده‌اند، بازتاب گسترده‌ای در میان اهالی موسیقی به ویژه دانشجویان داشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها