کدخبر: 13774

چهره بهاره افشاری بعد از عمل عروسکی| بهاره افشاری شبیه یانگوم شده

بهاره افشاری بازیگر معروف سینمای ایارن با انتشار عکس عجیبی از خودش شایعه عمل عروسکی را زیاد کرد.

بهاره افشاری عکس جدید از خود منتشر کرد. بهاره افشاری بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. بهاره افشاری اهل استان شاهرود است. بهاره افشاری در خانواده ای مذهبی بزرگ شده است. بهاره افشاری علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری به طراحی لباس هم مشغول است.

بهاره افشاری در سینما

بهاره افشاری

با سریال روزگار غریب در سال 1383 اولین تجربه حرفه ای را بدست آورد تا اینکه یکسال بعد با سریال او یک فرشته بود در نقش شیطان ، چهره اش به شهرت رسید

در سال 1389 هم در سریال فاصله ها کنار چهره هایی چون شاهرخ استخری و دانیال حکیمی سر زبان ها افتاد. او در حال حاضر با تنها برادرش یک شرکت طراحی از لباس تا معماری و طراحی صنعتی دارد و صبا سهیلی دختر آقای سهیلی نیز جز هئیت مدیره شرکت است. بهاره افشاری رفیق باز است و از دوستای هنری معروف اش می توان به الناز حبیبی و نرگس محمدی اشاره کرد که اکثر اوقات خود را با این دوستانش سپری می کند.

علت ممنوع التصویری بهاره افشاری

بهاره افشاری

خانوم بازیگر به علت عدم تمایل به بازی در فیلم سیاسی ، سال 89 تقاضای کناره گیری از فیلم پایان نامه را کرد اما تهیه کننده از او خسارت 80 میلیونی خواست. در نهایت با اجبار در این فیلم بازی کرد اما بعد پایان فیلم از طرف روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم و برادرش جواد به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شد.

ازدواج بهاره افشاری

بهاره افشاری

مدتی شایعه شد او در شرف ازدواج با بنیامین بهادری است اما مدتی بعد با ازدواج بنیامین با شایلی محمودی این خبر به فراموشی سپرده شد.

رنگ مورد علاقه بهاره افشاری

بهاره افشاری

من عاشق رنگ های شادم و همیشه رنگ شاد را به رنگ های تیره ترجیح می دهم رنگ های مورد علاقه من سبز و سفید یا زرد و قرمز هستند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها