کدخبر: 14790

هالک | هالک برزیل | هالک دنیا

هالک درگذشت | ناگفته های زندگی هالک

هالک برزیلی در سال ۲۰۱۶ هم به دیلی میل گفته بود: عضلات دوسر بازویم را دو برابر کرده ام، اما هنوز هم می‌خواهم بزرگتر باشم.

 در مورد علت مرگ والدیر سگاتو یا همان هالک برزیلی هم همسایه‌های او گفته اند که ساعت ۶ صبح او خودش را به سختی به پنجره آن‌ها را رسانده و تقاضای کمک کرده است. یکی از همسایه ها می گوید که در واقع او در روز مرگش برای تنگی شدید تنفس از آن‌ها تقاضای کمک کرده و گفته است: «به من کمک کن، کمکم کن، چون دارم می‌میرم.»

اگر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشید، احتمالا چشم تان به والدیر سگاتو خورده است. بدنسازی برزیلی که عضله‌هایی غیر طبیعی داشت. او این عضله‌ها را با تزریق روغن‌های خطرناک به بدن اش به وجود آورد و همین اقدام خطرناک اش حالا باعث مرگ او در ۵۵ سالگی شده است. والدیر سگاتو که در فضای مجازی به هالک برزیلی مشهور بود، از سال‌ها قبل تزریق روغن کشنده سنتول به ماهیچه‌های خود را آغاز کرد. او با این روش توانست به آرزوی دیرینه اش یعنی داشتن عضلات دوسر بازو، سینه‌ها و پشت غول پیکر برسد و در فضای مجازی اسم و رسمی برای خودش دست و پا کند.

او چند سال قبل در گفتگو با رسانه‌ها گفته بود که برای رسیدن به این ماهیچه‌ها و عضله‌ها از آرنولد شوارتزنگر و شخصیت‌های تخیلی‌ای مانند هالک الهام گرفته است. سگاتو همچنین گفته بود که مردم من را همیشه هالک، شوارتزنگر و هیمن صدا می‌کنند و من این را دوست دارم.

هالک برزیلی در سال ۲۰۱۶ هم به دیلی میل گفته بود: عضلات دوسر بازویم را دو برابر کرده ام، اما هنوز هم می‌خواهم بزرگتر باشم. این در حالی است که شش سال پیش پزشکان، به این فرد بومی سائوپائولو هشدار داده بودند که در صورت ادامه تزریق روغن سنتول، با قطع عضو یا حداقل آسیب عصبی و تغییر شکل اندام‌ها مواجه خواهد شد.

طبق گفته محققان، سینتول معمولا از مخلوط روغن، بنزیل الکل و لیدوکائین به دست می‌آید و تزریق آن می‌تواند باعث آسیب اعصاب، آمبولی ریه، انسداد شریان ریوی، سکته قلبی، سکته مغزی و عوارض عفونی شود. این بدنساز برزیلی در تیک تاک حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده دارد و ستاره این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود.

در مورد علت مرگ والدیر سگاتو یا همان هالک برزیلی هم همسایه‌های او گفته اند که ساعت ۶ صبح او خودش را به سختی به پنجره آن‌ها را رسانده و تقاضای کمک کرده است. یکی از همسایه ها می گوید که در واقع او در روز مرگش برای تنگی شدید تنفس از آن‌ها تقاضای کمک کرده و گفته است: «به من کمک کن، کمکم کن، چون دارم می‌میرم.» به گزارش نیویورک پست، او سپس به یک مرکز پزشکی منتقل شد، اما در پذیرش زمین خورد و به نظر می‌رسید که دچار حمله قلبی شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها