کدخبر: 15114

ایران خودرو| محصولات ایران خودرو| قرعه کشی ایران خودرو

فروش ویژه ایران خودرو بدون قرعه کشی شروع شد | ثبت نام کنید

حذف قرعه‌کشی‌ها برای خودروها به‌تدریج در حال انجام است.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از برگزاری سومین نوبت فروش یکپارچه خودروها در نیمه نخست شهریور ماه خبر داد.

نکته1:در این طرح قیمت خودرو قطعی می باشد ولیکن در صورت افزایش بیمه، مالیات و سایرالزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخدت مابه التفاوت می باشد.

نکته2: نمایندگان محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

زمان شروع این طرح ازساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 1401/05/29 بوده و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا مورخ 1401/05/31 ادامه خواهد داشت.

امید قالیباف از برگزاری سومین مرحله فروش خودروها در نیمه نخست سال شهریور ماه خبر داد و اظهار کرد: تاکنون ۱۱ خودرو از شمول قرعه‌کشی خارج شده‌اند. در گروه صنعتی سایپا جز کوییک S و ساینا S که همچنان به روش قرعه‌کشی عرضه خواهند شد، سایر محصولات این شرکت از چرخه قرعه‌کشی خارج شده‌اند. 

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: حذف قرعه‌کشی‌ها برای خودروها به‌تدریج در حال انجام است. در گروه صنعتی ایران خودرو نیز چهار خودرو تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژر در دو مدل دستی و اتوماتیک خارج از فرآیند قرعه‌کشی عرضه می‌شوند.  وی ادامه داد: با اجرای طرح فروش و قرعه‌کشی یکپارچه، ثبات در بازار برقرار شد و از رفتارهای هیجانی و تقاضاهای کاذب کاسته شد.

عرضه پژو ۲۰۶ و پژو پارس در بورس کالا، پیشنهاد ایران‌خودرو است  قالیباف خاطر نشان کرد: گروه صنعتی ایران‌خودرو پیشنهاد کرده است که در گام بعدی، دو محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس وارد بورس شوند. این موضوع باید مورد بررسی و موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد؛ بنابراین این موضوع فعلاً تنها پیشنهاد گروه صنعتی ایران‌خودرو است.  به گزارش ایمنا، مرحله دوم فروش محصولات خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو و به روش قرعه‌کشی در آستانه عید سعید غدیر خم، از ۲۵ تیرماه آغاز اجرایی شد و سه روز ادامه داشت. طی سه روز مهلت ثبت‌نام دومین مرحله از فروش خودرو به صورت یکپارچه، بالغ بر شش میلیون و ۵۷ هزار نفر ثبت‌نام کردند که نسبت به مرحله اول ۵۰ درصد رشد ثبت‌نام دیده شد؛ در نهایت قرعه‌کشی اولین روز از مرداد ماه انجام و نتایج دوم مردادماه اعلام شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها