کدخبر: 15521

علی کریمی/ عکس علی کریمی / بیوگرافی علی کریمی

حسرت علی کریمی از نبودن در جمع آزادی | استوری علی کریمی غوغا کرد

علی کریمی که معمولا به اتفاقات مشابه واکنش نشان می‌دهد اینبار هم با انتشار متنی به حضور بانوان هوادار پرسپولیس در آزادی واکنش نشان داد و علی کریمی نوشت: کاش سن فوتبالی من هم قد می‌داد تا از نزدیک شاهد حضورتان بودم.

علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس به حضور بانوان در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد. بانوان پرسپولیسی هم مانند طرفداران استقلال توانستند امشب بالاخره برای اولین بار در یک بازی لیگ مسابقه تیم محبوبشان را از نزدیک تماشا کنند.  علی کریمی که معمولا به اتفاقات مشابه واکنش نشان می‌دهد اینبار هم با انتشار متنی به حضور بانوان هوادار پرسپولیس در آزادی واکنش نشان داد و علی کریمی  نوشت: کاش سن فوتبالی من هم قد می‌داد تا از نزدیک شاهد حضورتان بودم.

علی کریمی فوتبال خود را از تیم نوجوانان باشگاه فوتبال نفت تهران آغاز کرد. علی کریمی سپس به نوجوانان باشگاه سایپا پیوست و در رده جوانان این باشگاه نیز بازی کرد.کریمی پس از آن به فتح تهران منتقل شد، علی کریمی جایی که ابتدا در رده جوانان بازی می‌کرد.فتح در آن زمان که لیگ آزادگان بالاترین سطح فوتبال ایران بود، در رده پایین‌تر؛ یعنی لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور داشت علی کریمی مجموعاً 2 فصل برای فتح به میدان رفت که خدمت سربازی او محسوب شد. 

علی کریمی

علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در تازه ترین واکنش با انتشار یک استوری از مردم ایران و طرفدارانش، بابت حمایت‌های چند روز اخیر تشکر کرد و نوشت: «از حمایت همه کسانی که من را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم. با حمایت شما انگیزه گرفتم و شدم علی کریمی که در کنار مردم باشم. به امید روزی که ایران و ایرانی در آرامش در کنار هم زندگی کنند.»

شایان ذکر است که سید حسین خادمیان استاد حوزه علمیه قم در واکنش به این دعوا گفته است: نسبت دادن واژه بی شرف به یک مسلمان جایز نیست و هشتاد ضربه شلاق دارد . طرفین دعوا نباید با چنین الفاظی یکدیگر را خطاب میکردند و این کار تنبیه دارد. پیش از این خبرورزشی اولین رسانه‌ای بود که نوشت؛ «علی کریمی برای همیشه از ایران رفت و به کشور امارات مهاجرت کرد.» پس از انتشار این خبر، جادوگر محبوب فوتبال ایران نه آن را تأیید کرد و نه تکذیب اما اخبار تکمیلی حکایت ازآن داشت که علی کریمی  به تازگی ویزای دائمی اقامت در کشور امارات را دریافت کرده و بر همین اساس به همراه خانواده برای همیشه به دُبی کوچ کرده است.

حالا جادوگر دوست داشتنی فوتبال ایران، با انتشار فیلمی از فراز آسمان، خبر، خبرورزشی را تأیید کرد. او در این فیلم از آهنگ علامت سوال شادمهر عقیلی، خواننده موسیقی پاپ ایران استفاده کرده است. گفتنی است که این آهنگ در آلبوم پر پرواز، آخرین اجرای شادمهر در ایران بوده است و پس از آن خواننده مطرح و پرطرفدار موسیقی ایران، برای همیشه کشورمان را ترک کرد.

علی کریمی به  سیم آخر زد

علی کریمی

جادوگر فوتبال ایران به خاطر یک استوری دوباره به سرتیتر اخبار تبدیل شده است. چندی قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران با گذاشتن یک استوری در ایام محرم، عنوان کرد کاش به جای صرف میلیاردها تومان برای دادن نذری، این پول ها صرف درمان بیمارانی شود که مشکلات مالی دارند و از پس مخارج درمان برنمی آیند.

 همین موضوع باعث شد تا عده ای نسبت به علی کریمی شدیدا موضع بگیرند و به اسطوره فوتبال ایران انتقاد کنند. بعضی ها کریمی را متهم به مخالفت با مراسم عزاداری و دادن نذری کردند و مدعی شدند جادوگر به این مراسم توهین کرده است.

 بعد از گذشت چند روز، در اقدامی عجییب بیلبوردهای تبلیغاتی جادوگر در تهران جمع آوری شد تا خیلی ها این موضوع را به گذاشتن استوری کریمی ربط دهند. کریمی مدتی است که در ایران حضور ندارد و برای انجام کارهای شخصی راهی دبی شده است. موضوعی که هر چند وقت اتفاق می افتد و جادوگر که چند سالی در امارات فوتبال بازی کرده ، به این کشور سفر می کند.

علی کریمی

کریمی اولین بار؛ در 22 شهریور 1377 در مقابل پلی‌اکریل اصفهان در جام آزادگان برای پرسپولیس به میدان رفت. با گذشت چهار هفته از مسابقات لیگ (پروین از هفته چهارم هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت کریمی اولین گل خود را برای این تیم در مقابل سایپا در تاریخ 10 مهر 1377 به ثمر رساند و یک روز بعد از سوی منصور پورحیدری به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. علی کریمی سابقه بازی در  باشگاه های نفت تهران، فتح تهران، سایپا تهران، پرسپولیس، الاهلی امارات، القطر قطر، السیلیه قطر، بایرن مونیخ، استیل آذین و شالکه آلمان را در کارنامه فوتبال خود دارد.

علی کریمی

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها