کدخبر: 15914

حادثه | حادثه تلخ | حادثه دلخراش

حادثه تلخ در آبادان | باند قاچاقچیان شهر را بهم ریختند

متهمان که به صورت باندی فعالیت می کردند، ضمن اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند مواد مخدر همراه با کشف محموله ۱۱۷ کیلوگرمی مواد در این شهرستان خبر داد .به گزارش رکنا، سردار «سید محمد صالحی» در خصوص جزئیات این خبر گفت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های قاطع و مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبادان با همکاری رده تخصصی خود در استان با اشرافیت و تسلط اطلاعاتی و رصد محورهای مواصلاتی یک دستگاه خودروی اتوبوس حامل محموله مواد مخدر  را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی توقیف کردند .

وی با بیان دستگیری ۴ نفر در این رابطه افزود: در بازرسی صورت گرفت از داخل اتوبوس مقدار 97 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش و 20 کیلوگرم از نوع تریاک ،«در مجموع 117کیلوگرم مواد مخدر »کشف و ضبط گردید ،خودروی مورد نظر نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

 فرماندهی انتظامی استان خوزستان  تصریح کرد: متهمان که به صورت باندی فعالیت می کردند، ضمن اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار صالحی در پایان تاکید کرد: دیگر هیچ نقطه و مکان امنی برای سوداگران مرگ نیست و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها