کدخبر: 16652

سام درخشانی | سام درخشانی ویکی پدیا | سام درخشانی بیوگرافی

سام درخشانی در لباس دامادی | کدام بازیگران در عروسی سام درخشانی بودند؟

سام درخشانی با انتشار عکس عروسیش خاطره بازی کرد و از مهمان هایش گفت.

عکس هایی از جشن عروسی سام درخشانی منتشر شده که حضور پژمان بازغی و مستانه مهاجر به همراه فرزندشان توجه بیشتر مخاطبین را به خود جلب کرده است. سام درخشانی بازیگر بی حاشیه در فضای مجازی است که اخیرا به خاطر شرکت در برنامه جوکر حاشیه هایی برایش بوجود آمده است. معروفیت و شهرت سام درخشانی بیشتر به خاطر زوج سریالی است که  با همبازی شدن با پژمان جمشیدی است. سام درخشانی علاقه زیادی به ورزش فوتبال دارد و از طرفداران تیم فوتبال استقلال تهران است که فیلم کل کل فوتبالی سام درخشانی با هواداران پرسپولیس در فضای مجازی دست به دست می شود. سام درخشانی با انتشار پستی در اینستاگرام از فرزند دومش رونمایی کرد.

عکس هایی از جشن عروسی سام درخشانی منتشر شده که حضور پژمان بازغی و مستانه مهاجر به همراه فرزندشان توجه بیشتر مخاطبین را به خود جلب کرده است.

فرزندان سام درخشانی

سام درخشانی

سام درخشانی یک دختر و پسر به نام های برکه و برسام دارد.سام درخشانی دو سال بعد از ازدواجش برای اولین بار در 22 آذرماه سال 1396 پدر شد و دخترش برکه به دنیا آمد.برسام پسر سام درخشانی است که 1 مهر 1399 متولد شد و آقای بازیگر برای دومین بار پدر شدن را تجربه کرد.

سام درخشانی حضور در دنیای هنر را از با گذراندن یک دوره بازیگری در کلاس های استاد سمندریان آغاز کرد و اولین بار با مجموعه تلویزیونی شب زدگان در سال 1378 به دنیای بازیگری قدم نهاد و بعد از آن در سریال هایی چون بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، سالهای برف و بنفشه، ما چند نفر، روزهای زیبا، نابرده رنج و... به ایفای نقش پرداخت.

ازدواج سام درخشانی 

سام درخشانی

مادر سام درخشانی هنرمند پرطرفدار کشورمان در یک مصاحبه از آرزویش برای ازدواج پسرش سام صحبت کرده بود و این خواسته بالاخره در مهرماه سال 94 به ثمر نشست.سام درخشانی 26 خرداد ماه سال 1394 خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و عسل امیرپور همسر آقای بازیگر است.

ماجرای آشنایی سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور از یک میهمانی خانوادگی آغاز شد که بعد از مدتی رفت و آمد منجر به شناخته بیشتر و در نهایت ازدواج آقای بازیگر گردید.عسل امیرپور همسر سام درخشانی لیسانس بازیگری دارد و یا یک مراسم ساده زندگی مشترکش را در کنار سام درخشانی آغاز کرد و در اغلب مراسم های ویژه هنری در کنار همسرش حضور دارد و این زوج زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند.

بیوگرافی سام درخشانی

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 تیر سال 1354 در خیابان ولیعصر تهران متولد شد و بزرگ شده همان منطقه است.این هنرمند کشورمان در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و پسر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر به نام پانته آ و یک برادر به نام شهریار دارد. سام درخشانی دیپلم رشته تجربی دارد و با وجود قبولی در دانشگاه در رشته تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها