کدخبر: 16700

رئیسی| رئیس جمهور | ابراهیم رئیسی

رئیسی حکم داد | سرنوشت سیستان و بلوچستان چه می شود؟

اخیراً در حاشیه رای اعتماد به آقای زاهدی وفا جمعی از اعضای فراکسیون اهل سنت خواستار ملاقات با رئیسی درباره اتفاقات اخیر زاهدان شدند و این دیدار در تالار آفتاب برگزار شد.

ایسنا : نماینده خاش گفت: آقای رئیسی، رئیس جمهور همه اقوام و مذاهب هستند و انصافاً با جدیت حوادث اخیر استان را پیگیر بودند و با دستور ایشان وزیر کشور به استان آمد و بلافاصله شورای تامین تشکیل و ابعاد ناآرامی ها بررسی شد. نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اهتمام ویژه رئیس جمهوری برای بررسی و پیگیری دقیق و همه جانبه غائله سیستان و بلوچستان گفت: رئیس جمهور از ابتدای شروع غائله در استان با جدیت آن را مورد پیگیری قرار داده و انصافا پای کار بوده و دستورات لازم را برای بررسی همه جوانب صادر کرده است.

اسماعیل حسین زهی نماینده مردم خاش در مجلس درخصوص اقدامات انجام شده برای تامین امنیت مردم در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اخیراً در حاشیه رای اعتماد به آقای زاهدی وفا جمعی از اعضای فراکسیون اهل سنت خواستار ملاقات با رئیسی درباره اتفاقات اخیر زاهدان شدند و این دیدار در تالار آفتاب برگزار شد.

نماینده مردم خاش افزود: در این دیدار آقای رئیس جمهور با دقت و حساسیت مسائل را گوش دادند و اشاره کردند که از این اتفاقات عمیقاً متاثر هستند و دستور تشکیل کارگروهی را در این زمینه صادر کرده اند.

حسین زهی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در این دیدار تاکید کرد که امنیت اولویت اصلی همه مردم ایران است و نباید اجازه داد که خدشه ای در آن ایجاد شود.

نماینده خاش گفت: آیت الله رئیسی، رئیس جمهور همه اقوام و مذاهب هستند و انصافاً با جدیت حوادث اخیر استان را پیگیر بودند و با دستور ایشان وزیر کشور به استان آمد و بلافاصله شورای تامین تشکیل و ابعاد ناآرامی ها بررسی شد.

حسین زهی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در این دیدار تاکید کردند لازم است از شهروندان و خانواده هایی که ناخواسته و بی گناه دچار آسیب شدند دلجویی شود، هم چنین تاکید کردند که مطابق قانون با کسانی که آسایش و آرامش مردم و امنیت جامعه را به خطر می اندازند و نیز با آنهایی که در شکل گیری این اتفاقات قصور و یا تقصیری داشتند، برابر با مقررات قانونی برخورد شود.

نماینده خاش تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان قدردان توجه و اهتمام ویژه رئیس جمهور هستند و خواسته به حق آنان نیز این است ابعاد مختلف این حوادث مشخص شود و از ظرفیت های قانونی برای پیگیری آن استفاده گردد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها