کدخبر: 16827

انفجار شهر را لرزاند | علت انفجار چیست؟

ساعت ۴:۳۷ بامداد، حادثه آتش‌سوزی و انفجار یک ساختمان مسکونی در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، خیابان خجسته پور به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ۳ ایستگاه آتش‌نشانی در مدت زمان ۳ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: انفجار و آتش‌سوزی یک ساختمان مسکونی در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی یک کشته و ۱۵ نجات‌یافته داشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سید جلال ملکی روز شنبه اظهارداشت: ساعت ۴:۳۷ بامداد، حادثه آتش‌سوزی و انفجار یک ساختمان مسکونی در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، خیابان خجسته پور به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ۳ ایستگاه آتش‌نشانی در مدت زمان ۳ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در طبقه آخر یک ساختمان ۷ طبقه مسکونی و در یک واحد ۷۰ متری انفجار رخ داده بود که منجر به آتش‌سوزی شد.ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان از محل وقوع حادثه یک مرد ۴۵ ساله را خارج کردند که به دلیل شدت سوختگی این فرد جان باخت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در مجموع حدود ۱۵ نفر از ساکنان این ساختمان در میان دود غلیظ به سلامت از محل حادثه خارج شدند. وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها