کدخبر: 17215

دنیا جهانبخت | ویکی پدیا دنیا جهانبخت | همسر دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت سنگ تمام گذاشت | تولد لاکچری پسر دنیا جهانبخت در لندن

چند ماه بعد در اوایل سال ۱۴۰۰ دنیا خبر بارداری خود از مهراد را اعلام کرد.

پسر مهرادجم و دنیا جهانبخت یک ساله شد. عکس های جشن تولد لاکچری پسر دنیا جهانبخت و مهرادجم در لندن را می بینید.مهرماه ۱۳۹۹ مهرادجم به ترکیه گرفت و اعلام کرد به زودی با دنیا جهانبخت ازدواج می کند. مدنی بعد دنیا جهانبخت و مهراد جم از ترکیه برای زندگی به شهر لندن انگلستان نیز نقل مکان کردند وبعد از مدتی ازدواج کردند.پسر مهرادجم و دنیا جهانبخت یک ساله شد. عکس های جشن تولد لاکچری پسر دنیا جهانبخت و مهرادجم در لندن را می بینید.

چند ماه بعد در اوایل سال ۱۴۰۰ دنیا خبر بارداری خود از مهراد را اعلام کرد و گفت در آبان یا آذر ماه ۱۴۰۰ فرزند آنها (پسر) به دنیا خواهد آمد اما در اواسط شهریور ۱۴۰۰ اعلام شد مهراد جم تصمیم گرفته به ایران بازگردد.

پس از چند هفته مهراد جم با انتشار ویدیویی از خود در پل طبیعت تهران خبر داد به ایران برگشته است. پسر این زوج درحالی به دنیا آمد که مهراد جم در لندن حضور نداشت و آنها از یکدیگر جدا شده بودند.

انتقام دنیا جهانبخت از مهرادجم

 

دنیا جهانبخت

 

دنیا جهانبخت با اعلام خبر طلاق خود گفت که اقامت انگلیس مهرادجم را باطل کرده است و دیگر دوست ندارد حرفی از او در زندگی خود و پسرش آرتام باشد.

تفاوت سنی دنیا جهانبخت و مهرادجم

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است. دنیا (زهرا) جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرامی است. او از مهرادجم 12 سال بزرگتر بود.

ارسال نظر: