کدخبر: 17803

مدارس تعطیل شد | مدارس کدام شهر تعطیل است؟

در همین حال تمامی مدارس در مقاطع مختلف در نوبت ظهر در مشهد دایر هستند و هیچ مدرسه ای تعطیل نیست.

در پی بارش برف و برودت هوا مدارس مشهد در نوبت صبح امروز دوشنبه (۱۴ آذر ۱۴۰۱) تعطیل اعلام شد. اما مدارس مشهد در نوبت ظهر دایر است و تعطیل نیستند. باتوجه به برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و بارش برف در استان، کلیه مدارس ابتدایی در نواحی هفت گانه مشهدمقدس، شهرستان ها و مناطق تبادکان، صالح آباد، چناران، گلبهار، نیشابور، فیروزه، طرقبه شاندیز، زیر خان، باخرز، جلگه رخ، تربت جام، نوخندان، رضویه و احمدآباد در نوبت صبح تعطیل شدند و همچنین مدارس ابتدایی جلگه رخ، تربت جام ،نوخندان و کدکن تعطیل و در دوره متوسطه با دوساعت تاخیر و مدارس فریمان و سرخس دوره ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل و دوره دوم متوسطه با دو ساعت تاخیر و همه مدارس شهرستان کلات با دو ساعت تاخیر دایر می باشند.

ضمنا کلیه کودکستان‌ها و مدارس استثنایی در کلیه مقاطع در مناطق یادشده، در نوبت صبح روز دوشنبه ۱۴ آذر۱۴۰۱ تعطیل می‌باشد. لازم به ذکر است آموزش در مناطق یاد شده به صورت مجازی و از طریق بستر شاد برگزار می‌شود.

در همین حال تمامی مدارس در مقاطع مختلف در نوبت ظهر در مشهد دایر هستند و هیچ مدرسه ای تعطیل نیست.

️اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در خصوص نحوه استمرار فعالیت‌های آموزشی مدارس در نوبت عصر دوشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۱

به علت لغزندگی سطح معابر و برودت هوا در روز دوشنبه ۱۴ آذرماه فقط فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان فریمان در نوبت عصر به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» برگزار خواهد شد.

ارسال نظر: