کدخبر: 18523

قیمت گوشت | قیمت گوشت امروز| افزایش قیمت گوشت

قیمت گوشت امروز سر به فلک کشیده | گوشت از سفره ی ایرانی حذف شد!

عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از قیمت ۳۰۰ هزار تومانی گوشت قرمز، گفت: قیمت گوشت باید به کجا برسد که مسئولان وزارت جهاد پای کار بیایند، باید هرچه سریع تر تدبیر کنید

عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از قیمت ۳۰۰ هزار تومانی گوشت قرمز، گفت: قیمت گوشت باید به کجا برسد که مسئولان وزارت جهاد پای کار بیایند، باید هرچه سریع تر تدبیر کنید.

قیمت گوشت

علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۸ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: اهانت نشریه فرانسوی غیرقابل تحمل است، به فرانسوی‌ها یادآور می‌شوم که با استعمار و استثمار کشورهای آفریقایی چه بلایی سر این مردم آوردند. در الجزایر چه کرده‌اند. فرانسوی‌ها متهم هستند.

 

وی ادامه داد: امروز هم برده داری نوین را فرانسوی‌ها با ابزار رسانه کلید زده اند، این کشور نیازمند یک رنسانس فرهنگی است، این بی‌ادبی و جسارت نشان داد که تا چه اندازه از نظر فرهنگی عقب هستند،

سلیمی با بیان اینکه جسارت و توهین به قرآن پیامبر اعظم (ص) و مرجعیت با کدام منطق قابل توجیه است، تاکید کرد: روش‌های آزادی‌خواهی شما امروز یک امر نخ‌نما شده است. این چه آزادی بیان است که انسان را به بردگی گرفته‌اید؟ این چه آزادی‌خواهی است که اجازه نمی‌دهید شبکه پرستی وی در شبکه‌های اروپایی برنامه داشته باشد؟ این چه آزادی‌خواهی است که اگر کسی درباره هولوکاست انتقادی داشته باشد تاوَن او را به محکمه می‌سپارید؟ این چه آزادی‌خواهی است که قاتلین ۱۷ هزار نفر را به‌عنوان آزادی‌خواهی پناه می‌دهید و آنها را حمایت می‌کنید؟ از بر این ادعای آزادی‌خواهی.

عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از قیمت ۳۰۰ هزار تومانی گوشت قرمز، گفت: قیمت گوشت باید به کجا برسد که مسئولان وزارت جهاد پای کار بیایند، باید هرچه سریع تر تدبیر کنید.

سلیمی با اشاره به بازار مرغ تاکید کرد: تولیدکنندگان مرغ با مشکل مواجه هستند خواهش می‌کنم در بازار مرغ دولت تماشاچی نباشد و به میدان بیاید.

قیمت گوشت

این نماینده مردم در مجلس درباره عرضه خودرو در بورس، اشاره کرد: عرضه خودرو در بورس مسئله‌ای است که امروز روی شیوه آن بحث است. نحوه کشف قیمت و میزان بهره مردم از این بازار مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود.

میخوایی درآمد دلاری داشته باشی؟ در نوبیتکس ثبت نام کن

وی ضمن انتقاد از برخی اظهارات تیم اقتصادی دولت، تاکید کرد: تیم اقتصادی باید پالایش شود و تصمیمات اقتصادی باید در یک مکان گرفته شود، تیم اقتصادی باید اظهارنظر مشترک داشته باشند و یا یک نفر سخنگو باشد. اظهارنظر متفاوت حتی از یک نفر پذیرفتنی نیست.

سلیمی با بیان اینکه بانک‌ها تسهیلات را قفل کرده‌اند، تصویب کرد: چهارقفله کردن تسهیلات چرخ تولید را با مشکل مواجه کرده است، سرمایه در گردش برای بخش تولید مانند اکسیژن است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها