کدخبر: 18864

ماجرای تلخ یک پدر کشی!

پسر 18 ساله چرا پدرش را کشت؟!

سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از قتل مرد 43 ساله ای در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه ، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود به پسر 18 ساله مقتول مشکوک و وی را تحت بازجویی های مستمر قرار داده تا در نهایت وی به قتل پدرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه افزود: قاتل در بازجویی ها عنوان کرد که پس از جدایی پدر و مادرش، پدرش آن ها را از منزل بیرون کرده و پس از مدتی متوجه شده که وی قصد ازدواج با خانمی را دارد.

سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: طبق اظهارات این فرد، وی بارها با پدرش در مورد انصرافش از  ازدواج مجدد صحبت کرده اما زمانی که راه به جایی نمی برد، تصمیم به قتل پدر با کلت کمری که متعلق به مقتول بوده، می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: قاتل در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که ساعت 23 شب حادثه مجددا به سراغ پدرش رفته و پس از آنکه وی اعلام کرده حاضر نیست از تصمیمش مبنی بر ازدواج مجدد کوتاه بیاید با شلیک چند گلوله وی را به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان از کشف اسلحه با 2 تیغه خشاب خبر داد و گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و متهم به دستگاه قضائی معرفی شد.

ارسال نظر: