کدخبر: 2635

اخبار روز/اخبار مهم روز/خبر روز

برج معروف سعادت آباد آتش گرفت / تصاویر دیده نشده

20 نفر از ساکنان یک برج11 طبقه مسکونی که در جریان آتش سوزی این ساختمان در منطقه سعادت آباد تهران در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، با تلاش همه جانبه آتش نشانان نجات یافتند.

 20 نفر از ساکنان یک برج11 طبقه مسکونی که در جریان آتش سوزی این ساختمان در منطقه سعادت آباد تهران در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، با تلاش همه جانبه آتش نشانان نجات یافتند.

آتش سوزی

ساکنان برج مسکونی کوثر در محدوده سعادت آباد تهران ساعت 20:32 شب گذشته طی تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع آتش سوزی در این ساختمان اطلاع رسانی کردند که ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 58، 127 و گروه امداد و نجات 3 به همراه تجهیزات پشتیبانی شامل خودروی ویژه حمل دستگاه های تنفسی، خودروی نردبان و نیز خودروی حمل تشک نجات را به محل حادثه در سعادت آباد، میدان بهرود، انتهای خیابان عابدی روانه کرد.

آتش سوزی

بنا به اظهار حمید رضا کشاورز فرمانده ایستگاه 58 سازمان آتش نشانی تهران، حادثه آتش سوزی درطبقه همکف یک برج مسکونی11طبقه 88 واحدی بوقوع پیوست و طی آن قسمت سیم کشی مربوط به سانترال و کولرگازی اتاق مخابرات برج آتش گرفت که براثر انتشار شدید دود ناشی از این آتش سوزی به طبقات فوقانی این ساختمان بلند مرتبه، تعداد زیادی از ساکنان آن محبوس شدند.

وی در مورد نحوه عملیات آتش نشانان در این حادثه بیان کرد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه عملیاتی تقسیم شدند که گروه اول مشغول خاموش کردن آتش سوزی شدند و گروه دوم هم در میان دود به جستجوی افراد گرفتار در طبقات و نیز خارج کردن آنان مشغول شدند.

آتش سوزی

کشاورز گفت: خوشبختانه آتش نشانان توانستند تعداد20 نفر از ساکنان که در میان دود و حرارت گرفتار شده بودند را به سلامت به بیرون از برج انتقال دهند.

آتش سوزی

این فرمانده آتش نشانی در ادامه اعلام کرد: آتش سوزی در طبقه هم کف این برج مسکونی در همان لحظات اولیه توسط آتش نشانان به سرعت مهار و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد.

وی با اشاره به این که دراین آتش سوزی به هیچ یک از ساکنان این برج مسکونی صدمه جانی نرسید، تاکید کرد: علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان بررسی علل وقوع حادثه و آتش سوزی سازمان آتش نشانی تهران مشخص می شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها