کدخبر: 2668

خواهرکشی فجیع در اراک؛ قاتل بازداشت شد

ماموران انتظامی شهرستان اراک قاتل را لحظاتی بعد از ارتکاب قتل دستگیر کردند.

خواهرکشی نیز یکی از پدیده های هولناک اجتماعی است.خواهرکشی در اختلافات خانوادگی رخ می دهد و زمانی که در یک خانواده اختلافات شدید می شود خواهرکشی، پدرکشی ،برادرکشی و... رخ می دهد. در این پرونده خواهرکشی برادر خواهر 30 ساله اش را به قتل رساند. این خواهرکشی با چاقو صورت گرفت.

ماموران انتظامی شهرستان اراک لحظاتی بعد از وقوع قتل در یکی از محله‌های شهر  قاتل را دستگیر کردند.

به گزارش رکنا، سرهنگ امیر مختاری فرمانده انتظامی شهرستان اراک با بیان جزئیات این خبر گفت: صبح امروز با گزارشی از وقوع قتل در یکی از محله‌های شهرستان، بلافاصله تیم‌های پلیس برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ مختاری افزود: با حضور تیم گشت پلیس در محل و در تحقیقات انجام شده از اهالی منزل، مشخص شد که پسر خانواده، خواهر ۳۰ ساله خود را با چاقو به قتل رسانده و از منزل خارج شده است.

او اضافه کرد: بعد از گذشت دقایقی از وقوع قتل و با توجه به مشخصات به دست آمده، تیمی از ماموران گشت کلانتری ۱۳ حافظیه موفق شدند، فرد قاتل را زمانی که در کنار خیابان اصلی منتظر تاکسی برای ترک محل بود، در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک بیان کرد: در بازجویی‌های اولیه، قاتل اعتراف کرد که خواهرش را به علت برخی اختلافات خانوادگی به قتل رسانده که در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها