کدخبر: 3263

انفجار /انفجار در اهواز/اهواز

انفجار اهواز را لرزاند | آتش نشان ها درپی اجساد می گردند

در پی انفجار ناشی از گاز دریک مجتمع مسکونی۴طبقه در منطقه گلستان شهر اهواز،تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر بلافاصله پس از کسب خبر به محل حادثه اعزام شدند.

 انفجار لوله گاز در اهواز 4 سوخته داشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت:در پی انفجار ناشی از گاز دریک مجتمع مسکونی۴طبقه در منطقه گلستان شهر اهواز،تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر بلافاصله پس از کسب خبر به محل حادثه اعزام شدند.

علی پهلوان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد:در پی انفجار ناشی از گاز دریک مجتمع مسکونی ۴طبقه در منطقه گلستان شهر اهواز،تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر بلافاصله پس از کسب خبر به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان،افزود:۳تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر شهرستان اهواز به همراه تیم واکنش سریع استان این جمعیت با حضور در صحنه حادثه در حال عملیات آواربرداری و امداد رسانی هستند و تیم های آنست(سگ های زنده یاب) نیز به حالت آماده باش در آمده اند تا در صورت اعلام نیاز به محل وقوع حادثه اعزام شوند.

وی همچنین ادامه داد طبق گزارش های اولیه این حادثه تاکنون۴ مصدوم داشته است و عملیات امداد و نجات نیز ادامه دارد.

انفجار گاز در ساختمان مسکونی چهار طبقه در منطقه گلستان خیابان ژاله انتهای خیابان اسفند ۳ مصدوم بر جای گذاشت و 18 زن و مرد از مرگ نجات یافتند.

 ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با تماس تلفنی شهروندی به سامانه ۱۲۵ سازمان، انفجار گاز در طبقه دوم مجتمع مسکونی چهار طبقه در منطقه گلستان خیابان ژاله انتهای خیابان اسفند اطلاع رسانی شد.

او افزود: ستاد فرماندهی سازمان سریعا هشت خودرو اطفا حریق و پیشرو امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد و یک گروه از آتش نشانان سریعا با مجهز کردن خود به تجهیزات انفرادی سریعا وارد مجتمع مسکونی شدند و ۱۸ نفر از ساکنین مجتمع را از میان دود و شعله‌های حریق خارج کردند.

قنبری بیان داشت: همچنین همزمان گروه دیگر آتش نشانان با تجهیزات خاموش کننده شعله‌های حریق را مهار کردند و این حادثه منجر به مصدومیت سه نفر شد که به اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها