کدخبر: 3338

خبر خوش درباره پرداخت معوقات؛ بیش از 4000 میلیارد تومان پرداخت شد

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: 44هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان پرداخت شد.

به گزارش تحریریه، امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، از پرداخت 44هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، از پرداخت 44هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

وی به ایثار و مجاهدت کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: در دو سال اخیر کادر بهداشت و درمان برای حفظ و سلامت مردم از خود جانفشانی و ایثار کردند و در این مسیر شهدای زیادی در تقدیم جامعه کردند.

حاجتی به مبلغ پیش بینی شده در قانون بودجه برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد وعنوان داشت: در قانون بودجه سال جاری مبلغ  52هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (14) برای معوقات کادر بهداشت و درمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور ادامه داد: در سه ماهه اول 29 هزار و سیصد میلیارد ریال  به وزارت بهداشت و درمان پرداخت شد  و با واریز 15هزار میلیارد ریال جمعا تا شهریور ماه 44 هزار و سیصد میلیارد ریال برای معوقات کادر بهداشت و درمان به حساب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

وی ضمن تشکر از زحمات کادر محترم درمان و بهداشت گفت: در راستای ردیف 12 جدول تبصره 14  قانون بودجه 1400 حمایت های لازم از کادر بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت تا مردم بتوانند از خدمات کادر درمان و بهداشت بیش از گذشته بهره مند شوند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها