کدخبر: 5025

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

هلیا دختر قمه کش دماغش را عمل کرد | جنجال جدید هلیا در اینستاگرام

هلیا دختر دهه هشتادی مشهور به هلیا قمه کش بالاخره عمل زیبایی انجام داد !

هلیا دختر قمه کش ، دختر مشهور اصفهانی است . هلیا دختر قمه کش با کشیدن قمه در یک دعوا به شهرت زیادی رسیده است . هلیا دختر قمه کش حالا باید به مدرسه برود. هلیا دختر قمه کش در راه مدرسه ویدیویی را منتشر کرده که با لباس فرم مدرسه است. هلیا دختر قمه کش و ویدیو درگیری اش در پارک با واکنش زیادی همراه بود.

​ هلیا دختر دهه هشتادی مشهور به هلیا قمه کش که به نظر نمی رسد به سن قانونی رسیده باشد در کمال تعجب عمل زیبایی بینی انجام داد !آنقدر کاربران در لایو ها و کامنت ها به چهره هلیا گیر دادند که ظاهرا در او تاثیر گذاشته و باعث شده که او عمل زیبایی بینی انجام دهد. او مدتی قبل اعلام کرده بود که در حال درس خواندن برای پزشک شدن است که حاشیه های زیادی این صحبت او به همراه داشت.

اما سوال اصلی این است که چرا جوانان ما باید به این سمت و سو کشیده شوند و هر لحظه بخواهند از راهی برای بیشتر دیده شدن استفاده کنند؟ ماجرای قمه کشی این دختر علاوه بر جنبه اجتماعی درگیر جنبه ای فرهنگی است که باز هم به نوع تربیت خانواده ها و محیط پیرامون جوانان ما بر می گردد.

هلیا دختر قمه کش بلاگر می شود

با اینکه هلیا به دلیل دعوایی که انجام داد به شهرت رسید ولی به نظر می رسد که می خواهد ذهنیتی که مردم از او دارند را تغییر دهد و چهره جدیدی از خودش به نمایش بگذارد. هلیا در حال تبدیل شدن به بلاگر اینستاگرامی است و از روزهای اخیر خود که با دعواهای خود حاشیه سازی می کرد فاصله گرفته است. او البته به مدرسه می رود و اعلام کرده که وقت زیادی ندارد مثل سابق توی فضای مجازی باشد ! هلیا در چند موزیک ویدیو دیده شده و به نظر می رسد دوست دارد بلاگر اینستاگرامی شود. اگر هلیا با همین رشد فالوور پیش برود بعید نیست چند مدت آینده به یکی از سلبریتی های اینستاگرامی تبدیل شود. شاید بگویید مسخره است که دختری با قمه کشیدن مشهور شود و تبدیل به یک سلبریتی اینستاگرامی شود. باید بگوییم که اگر به گذشته خیلی از شاخ های اینستاگرامی که الان زندگی فوق لوکس و باکلاسی دارند نگاه کنید ابتدای راه صد برابر از هلیا بدتر شروع کردند ولی الان کی آن روزها را به یاد دارد ؟ جوری رفتار می کنند انگار از تئاتر بازی کردن به اینجا رسیده اند و گذشته کثیف خود را انکار می کنند.

راه هلیا دختر قمه کش ادامه دارد !

همانطور که خیلی از اتفاقات اینستاگرام مقلد دارد داستان دعوای هلیا هم الگوی برخی جوانان شد. جالب است بدانید که بعد از ماجرای قمه کشیدن هلیا دختران زیادی با انتشار فیلم قمه و چاقو از خودشان سعی بر معروف شدن کردند که آنچنان موفق نشدند ولی جالب است که برای شهرت دست به چنین کار خطرناکی زدند بدون آنکه بترسند چه عواقب قانونی ممکن است در انتظار آنها باشد. هلیا در چند موزیک ویدیو دیده شده و به نظر می رسد دوست دارد بلاگر اینستاگرامی شود. اگر هلیا با همین رشد فالوور پیش برود بعید نیست چند مدت آینده به یکی از سلبریتی های اینستاگرامی تبدیل شود. شاید بگویید مسخره است که دختری با قمه کشیدن مشهور شود و تبدیل به یک سلبریتی اینستاگرامی شود.

ماجرای قمه کشی و درگیری هلیا دختر قمه کش چه بود ؟

هلیا دختر قمه کش

دعوایی بچگانه بر سر مسائل سطحی که به جنجالی بزرگ تبدیل شد : یکی از دوستان و شاهدان آن روز عصر در پارک دشت بهشت دعوا را به تصویر می کشد: «طبق هر روز عصر در پارک نشسته بودیم.

هلیا و دوستانش آمدند و سمت کتابخانه، جایی که پاتوق همیشگی آنها بود، رفتند. حدود یک ربع بعد میثاق همراه با دختری وارد پارک شدند. هلیا که از آمدن آنها شوکه شده بود، نمی دانست چه کار کند.

دختری که همراه با میثاق بود، با عجله و خشونتی عجیب به طرف هلیا حمله ور شد. هلیا را روی زمین انداخت و دعوا بالا گرفت. هلیا برای قدرت نمایی از لباسش قمه ای بیرون آورد. به قدری فضای آنجا شلوغ و در هم بود که متوجه نشدیم چگونه صورت میثاق زخمی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها