کدخبر: 6323

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال رکورد زد | دیگه استقلال گل نمیخوره!

حسینی در ۳ بازی ابتدایی این فصل دروازه‌اش را بسته نگه داشت و در ۹۰ دقیقه وقت معمول چهارمین دیدار (مقابل فجر سپاسی) هم گلی دریافت نکرد. اما در دقیقه ۹۵ این بازی روی یک ضربه ایستگاهی دروازه‌اش باز شد تا او در ثبت چهارمین کلین شیت پیاپی در چهارمین بازی ناکام بماند.

 تیم فوتبال استقلال در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا تعداد کلین شیت‌های این تیم در فصل بیست و یکم به عدد ۸ برسد.

 تیم فوتبال استقلال که در فصل بیست و یکم شرایطی رویایی را در ساختار دفاعی تجربه می‌کند و گل زدن به این تیم به کاری دشوار تبدیل شده است، در دهمین دیدار خود در این فصل در حالی دروازه‌اش را ۹۰ دقیقه بسته نگه داشت که تیم سپاهان در نیمه دوم فشار زیادی برای رسیدن به گل تساوی آورد و تمامی حملات این تیم به سد محکم خط دفاعی و سنگربان باتجربه‌ای به اسم حسینی می‌رسید که در این دیدار هم در غیاب وریا غفوری با بازوبند کاپیتانی به میدان رفت.

حسینی در ۳ بازی ابتدایی این فصل دروازه‌اش را بسته نگه داشت و در ۹۰ دقیقه وقت معمول چهارمین دیدار (مقابل فجر سپاسی) هم گلی دریافت نکرد. اما در دقیقه ۹۵ این بازی روی یک ضربه ایستگاهی دروازه‌اش باز شد تا او در ثبت چهارمین کلین شیت پیاپی در چهارمین بازی ناکام بماند.

پس از آن بازی مجیدی ترجیح داد از علیرضا رضایی جوان درون دروازه تیمش استفاده کند و این دروازه‌بان جوان هم بعد از دو کلین شیت، در هفته هشتم مقابل صنعت نفت روی یک ضربه ایستگاهی تسلیم شد تا از هفته هشتم و دیدار مهم دربی بار دیگر نوبت به سید حسین حسینی برسد و این دروازه‌بان باتجربه از زمان بازگشت به ترکیب اصلی تیمش تاکنون دروازه‌اش باز نشده و موفق به ثبت ۳ کلین شیت متوالی مقابل پرسپولیس، پیکان و سپاهان شود.

گل نخورده در جریان بازی

آبی پوشان که با ۲ گل خورده در ۱۰ بازی ساختار دفاعی خوب شان را در این فصل به رخ حریفان می‌کشند، تاکنون در جریان بازی گلی دریافت نکرده و هر ۲ باری که دروازه شان باز شده است از روی ضربات ایستگاهی بوده.

اولین باری که دروازه شاگردان مجیدی در این فصل باز شد، در دقیقه ۹۵ دیدار مقابل فجر سپاسی بود که شیرازی‌ها در آن دقیقه با استفاده از یک ضربه ایستگاهی به گل مساوی رسیدند تا از شکست خانگی مقابل آبی پوشان فرار کنند.

دومین بار (و تا امروز آخرین بار) شاگردان علیرضا منصوریان بودند که موفق به باز کردن دروازه استقلال شدند که اتفاقاً این گل هم از روی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد تا آبی پوشان در این ۱۰ بازی هرگز در جریان بازی گلی دریافت نکرده باشند.

بدون گل خورده در تهران

دروازه استقلال ابتدا مقابل فجر سپاسی در شیراز و سپس مقابل صنعت نفت در آبادان باز شد و شاگردان مجیدی تاکنون در هیچیک از دیدارهای خانگی و دیدارهایی که در تهران برگزار کرده‌اند گلی دریافت نکرده باشند.

استقلال مقابل هوادار، تراکتور، نساجی، گل گهر، پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی و مقابل پیکان در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به میدان رفته‌اند که در هیچیک از این دیدارها گلی دریافت نکرده‌اند.

پیروزی بدون گل خورده

آبی پوشان در این فصل ۵ بار به پیروزی رسیده‌اند که این پیروزی‌ها مقابل تیم‌های هوادار، ذوب آهن، تراکتور، پیکان و سپاهان به دست آمده است و آنها در هر ۵ بازی که پیروز شدند گلی نخورده‌اند تا تمام پیروزی‌های آنها همراه با کلین شیت باشد.

در مقابل شاگردان مجیدی در هر دو دیداری که دروازه شان باز شده پیروز نشده‌اند و در هر دو بازی مقابل فجر سپاسی و صنعت نفت با نتایج مشابه یک - یک متوقف شده‌اند.

حسینی روی ریل کلین شیت

کاپیتان دوم آبی پوشان که دیروز برای هفتمین بار در این فصل در ترکیب آبی پوشان قرار گرفت، ششمین حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب را تجربه کرد (حسینی در دقیقه ۸ دیدار مقابل ذوب آهن به دلیل مصدومیت از تعویض شد) و پنجمین کلین شیت خود را ثبت کرد تا نشان دهد او نیز به همراه مدافعانش در این فصل خوبی را تجربه می‌کند و روی نوار کلین شیت قرار دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها