کدخبر: 6596

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

رسوای در شیراز | مدیران فاسد دستگیر شدند

متهم در حین دریافت تعدادی سکه طلا و مقادیری ارز از یکی از پیمانکاران با دستور قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

یک مدیر و پیمانکار با اتهامات مالی در فارس به دام افتادند.رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه یکی از مدیران با مسئولیت استانی به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده است، گفت: متهم در حین دریافت تعدادی سکه طلا و مقادیری ارز از یکی از پیمانکاران با دستور قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

 حجت الاسلام  سید کاظم موسوی افزود: پرونده مذکور با قید رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز ارسال شده است و متهمین نیز پس از تفهیم اتهام با قرار تأمین در بازداشت هستند.

 رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر جدیت دستگاه قضایی استان در برخورد قاطع با مفسدان در هر رتبه و جایگاهی گفت: جدیت و اراده دادگستری فارس در برخورد های متعدد با مفسدان در رده های مختلف به اثبات رسیده است.

این مقام قضایی استان فارس  اعلام کرد: مبارزه قاطع  با فساد جزء لاینفک و از وظایف مهم دستگاه قضایی است و این روند در دادگستری فارس با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به این دسته از جرائم در دادسرا ، محاکم عمومی و تجدید نظر استان و همچنین برنامه های مدون نظارتی با جدیت ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها