کدخبر: 6704

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

رابطه زن دایی با پسر جوان فاش شد | قتل دایی با همدستی زن دایی!

پس از ارجاع گزارشی به پلیس صحنه در ابتدای شهریور امسال مبنی بر اینکه مرد جوان 35 ساله ای به خاطر سقوط از کوه جان خود را از دست داده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس کرمانشاه از دستگیری پسر جوانی در شهرستان صحنه خبر داد که با همدستی زن دایی خود اقدام به قتل دایی‌اش کرده بود.

سرهنگ "محمدرضا یاری" اظهار داشت: پس از ارجاع گزارشی به پلیس صحنه در ابتدای شهریور امسال مبنی بر اینکه مرد جوان 35 ساله ای به خاطر سقوط از کوه جان خود را از دست داده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 وی ادامه داد: با وجود عدم شکایت خانواده فرد متوفی در خصوص مشکوک بودن سقوط وی، ماموران پلیس آگاهی صحنه تحقیقات گسترده ای پیرامون حادثه آغاز کردند که در خلال آن و با توجه به نوع پرتاب شدن جوان 35 ساله و گزارش پزشکی قانونی متوجه شدند عمدی در کار بوده است.

 یاری افزود: ماموران در ادامه و با افزایش تحقیقات و بازجویی ها از نزدیکان فرد متوفی، در نهایت متوجه شدند خواهرزاده 30 ساله وی با همدستی همسر 32 ساله اش، مرد جوان را از بالای کوه به پایین پرت کرده اند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه تصریح کرد: خواهرزاده مقتول در بازجویی ها عنوان کرد به بهانه تفریح و گردش، دایی خود را به ارتفاعات و کوه های اطراف شهر صحنه کشانده و در فرصتی مناسب به دلیل اختلافات خانوادگی وی را به پایین پرتاب کرده است.وی در پایان از معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها