کدخبر: 7015

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال به دردسر افتاد | مدیرعامل جدید کیست؟

آجورلو نه مداخله‌ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح نموده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده است.

باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای دخالت مصطفی آجورلو در انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

باشگاه استقلال هرگونه دخالت در انتخاب مدیرعامل پرسپولیس را تکذیب کرده است. در بیانیه باشگاه استقلال می‌خوانیم:

در در پی مصاحبه آقای باران چشمه که موجب سوء برداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده ارائه توضیحات زیر لازم است: 

 آجورلو نه مداخله‌ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح نموده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده است.

درباره آنچه از قول آقای باران چشمه گفته شده باید به چند نکته اشاره شود؛  آقای باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه خواستار ملاقات حضورى با مدیرعامل باشگاه استقلال شد که منجر به برگزارى نشست مشترک شامگاه سه‌شنبه گذشته گردید.

او در این جلسه بیان کرد که پس از پیشنهاد مسئولین مربوطه جهت پذیرش مسئولیت مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتى دریافت موافقت مسئولین ذیربط جهت دریافت حکم مدیرعاملى را طی کرده و از  آجورلو خواست تا پیرامون این موضوع مشورت بدهد به این جهت که گویا دوستانی به او توصیه کردند که حتما به واسطه پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با  آجورلو مشورت نماید؛ لذا انتساب این که  آجورلو، آقای باران چشمه را به عنوان مدیر عاملی پرسپولیس معرفی کرده نادرست و خلاف واقعیت است.  

در این گفتگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط از آنجا که کار مدیریت وی  را بنا به گفته‌های خودشان (آقای باران چشمه) قطعی دانسته برای وی آرزوی موفقیت کرد و هیچ دخل و تصرفى در این موضوع و فرآیند آن نداشته است؛ بنابراین به نظر می‌رسد که از صحبت‌های آقای باران چشمه سوء برداشت شده و ذکر این نکته لازم است که تمرکز آقای آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتا ورودى به مسائل غیرمرتبط نداشته‌اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادر فنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد.

ارسال نظر: