کدخبر: 7074

فرهاد مجیدی| استقلال| اخبار ورزشی

مبارزه فرهاد مجیدی شروع شد | فرهاد خان برنده یا بازنده میدان است؟

آلومینیوم تیم خوبی دارد و خطیبی تیم آماده ای را برای این فصل ساخته است. بازی فردا بازی سختی است و امیدوارم هواداران هر دو تیم فردا یک مسابقه زیبا را شاهد باشند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به بازیکنانم هم گفته ام فردا بازی سختی داریم و امیدوارم هواداران دو تیم یک بازی خوب را شاهد باشند.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و آلومینیوم در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: قبلا هم گفته ام در این فصل بازی های تیم ها خیلی به هم نزدیک است و مسلما فردا بازی سختی داریم. در طول هفته با بچه ها صحبت کردم و خودمان را آماده یک بازی خوب کرده ایم.

وی افزود: آلومینیوم تیم خوبی دارد و خطیبی تیم آماده ای را برای این فصل ساخته است. بازی فردا بازی سختی است و امیدوارم هواداران هر دو تیم فردا یک مسابقه زیبا را شاهد باشند.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه تیمش آرامش خوبی دارد و آیا می شود از این تیم انتظار قهرمانی داشت یا خیر گفت: با توجه به مطالبی که شما گفتید بیشترین سهم را بازیکنان و مدیریت تیم دارند.امیدوارم تیم ما به همین شکل به کارش ادامه بدهد، از بازیکنانم ممنون هستم  و قولی که به هواداران می دهم این است که امسال تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم انجام بدهیم.

مجیدی در خصوص اینکه در بازی های گذشته به روند داوری مسابقات معترض شده بود عنوان کرد: من کاری که بعد از بازی با پرسپولیس یا سپاهان انجام دادم این بود که تصمیم گرفتم به هیچ عنوان به داوران اعتراض نکنیم. این را می تواندی از داوران چهارم بازی ها ما سوال کنید. من و کادر فنی تیمم کوچکترین اعتراضی به تیم داوری انجام ندادیم چون امکانات آنها واقعا ضعیف است.

وی تاکید کرد: آنهانه سیستم رادیویی دارند و نه امکانات دیگر به همین دلیل در بازی گذشته با داور چهارم صحبت کردم و گفتم هر کسی از ما اعتراض کرد او را بیرون کنید. 3-4 بازی است کوچکترین اعتراضی به داوران نکرده ایم و فکر می کنم آنها در یک فضای آرام راحت تر می توانند تصمیم بگیرند. در مورد گذشته هم نمی خواهم صحبت کنم و به آن زمان برگردم. ما داوران خوبی داریم و امیدوارم هفته به هفته روند آنها بهتر شود.

سرمربی استقلال تصریح کرد: امیدوارم تیم های دیگر هم کاری که ما کردیم را انجام بدهند چون من و بازیکنانم هیچکدام حق نداریم به داوران اعتراض کنیم. شما 4 بازی آخر ما را آنالیز کنید و ببینید که من به داور چهارم گفته ام اگر کسی از تیم ما اعتراضی کرد یا داد زد او را اخراج کنید.امیدوارم بقیه تیم ها هم این کار را انجام بدهند تا داوران در آرامش کارشان را به نحو احسن انجام بدهند.

مجیدی در خصوص اینکه یکدستی تیمش به خاطر استفاده از جوانان است گفت: همه جای دنیا این کار را می کنند. باید بازیکنان جوان بیایند و در باشگاه بزرگی مثل استقلال که یک ویترین است خودشان را نشان بدهند و به تیم های بهتر بروند.من  چند وقت پیش مثال زدم، مگر منچستر سیتی بودجه ندارد که بازیکن 21 ساله را بازی می دهد؟ علاقه من این است که از جوان ها استفاده کنم و بازیکنان جوان تیمم را تشکیل بدهند. آینده متعلق به این جوانان است و من اعتقاد زیادی به جوانان تیمم دارم.

وی در خصوص عملکرد تیم آلومینیوم اراک و دلایل موفقیت این تیم گفت: من چند بازی آلومینیوم را نگاه کردم و این تیم نظم بسیار خوبی دارد و بیشترین سهم  را خطیبی دارد که نظم خاصی به این تیم داده است. آلومینیوم بازیکنان چندان مشهوری ندارد ولی تیم یکدستی است. یکدستی این تیم باعث شده تا آنها موفق شوند. من به بازیکنانم هم گفته ام فردا بازی سختی داریم و امیدوارم هواداران دو تیم یک بازی خوب را شاهد باشند.

سرمربی استقلال در خصوص وضعیت مظاهری گفت: مشکل او حل شده و او در تمرین امروز ما حضور داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها