کدخبر: 7126

مسکن ملی/مسکن مهر/مسکن ارزان

مسکن ارزان برای مجردها | لینک ثبت نام مستقیم

در زمان حاضر ثبت‌نام در 726 شهر در حال انجام است و در 674 شهر هنوز ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده است، همچنین آخرین مهلت ثبت‌نام 15 دی‌ماه اعلام شده است.

در زمان حاضر ثبت‌نام بانوان مجرد بالای 35 سال، معلولان، بیماران خاص و نخبگان علمی و آقایان مجرد بالای 45 سال در سامانه میسر است. پس از ابلاغ دستورالعمل مجردان بالای 25 سال می­‌توانند ثبت‌نام کنند اما در زمان تحویل واحد باید متأهل باشند.

معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: از فاز اول تا پنجم طرح اقدام مسکن ملی یک‌ میلیون و 461 هزار و 528 نفر و در طرح نهضت ملی مسکن طبق تازه‌ترین آمار یک‌میلیون و 351 هزار و 137 نفر ثبت‌نام کردند که در مجموع 3 میلیون و 812 هزار و 655 نفر متقاضی مسکن در سامانه نهضت ملی مسکن به‌نشانی tem.mrud.ir ثبت‌نام کردند.

در زمان حاضر ثبت‌نام در 726 شهر در حال انجام است و در 674 شهر هنوز ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده است، همچنین آخرین مهلت ثبت‌نام 15 دی‌ماه اعلام شده است.

بر اساس گزارش ارایه‌شده بازگشایی دیگر شهرها برای اجرای نهضت ملی مسکن نیز در دستور کار قرار گرفته است که طی دو مکاتبه در 29 آبان و 27 آذر امسال نیازهای مربوط به تجهیز و توسعه سامانه اعلام شده است، به‌محض تأمین این موارد آمادگی ثبت­‌نام در تمام شهرها وجود دارد.

معاونت مسکن و ساختمان درباره تازه‌ترین وضعیت ثبت‌نام مجردها نیز در این گزارش اعلام کرده است که دستورالعمل مربوطه تدوین نشده است و پس از تصویب در شورای‌عالی مسکن اجرایی خواهد شد. در زمان حاضر ثبت‌نام بانوان مجرد بالای 35 سال، معلولان، بیماران خاص و نخبگان علمی و آقایان مجرد بالای 45 سال در سامانه میسر است. پس از ابلاغ دستورالعمل مجردان بالای 25 سال می­‌توانند ثبت‌نام کنند اما در زمان تحویل واحد باید متأهل باشند.

در زمان حاضر پالایش متقاضیان هم‌زمان با ثبت‌نام در حال انجام است و پاسخ اولیه تمامی استعلامات از جمله نداشتن سابقه فرم ج، سابقه مالکیت و تسهیلات بانکی خرید و ساخت به‌طور کامل در سامانه بارگذاری است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها