کدخبر: 7318

فرهاد مجیدی| استقلال| اخبار ورزشی

فرهاد مجیدی انتقام گرفت | استقلال خانه تکانی کرد

به نظر می رسد که رشید مظاهری دیگر شانسی برای حضور در ترکیب استقلال ندارد.

 فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا برای یازدهمین دیدار متوالی روی نام رشید مظاهری خط قرمز بکشد و بابک مرادی نیز در لیست فردا حضور ندارد.

به نظر می رسد که رشید مظاهری دیگر شانسی برای حضور در ترکیب استقلال ندارد. سنگربان باتجربه آبی ها برای یازدهمین دیدار متوالی در لیست فرهاد مجیدی جایی ندارد و باید همچون گذشته، دیدارهای تیمش را از خانه به نظاره بنشیند.

فرهاد مجیدی برای انتخاب لیست آبی ها برای دیدار فردا، تصمیم گرفت تا روی نام رشید مظاهری، بابک مرادی، فردین رابط، متین کریم زاده و محمدرضا آزادی خط قرمز بکشد. بازیکنانی که شایعه جدایی آنها در نیم فصل مطرح شده و فرصت حضور در دیدار فردا را نخواهند داشت.

در این میان، بابک مرادی با انتشار یک استوری به خبر خط خوردنش از لیست استقلال واکنش نشان داد. در حالیکه این بازیکن در دیدار گذشته برابر آلومینیوم به میدان رفته بود و به نظر می رسید که دیگر داستان خط خوردن های این بازیکن تمام شده باشد، اما او باز هم در مسابقه فردا جایی در لیست تیم ندارد.

مرادی با انتشار یک استوری عجیب این خط خوردن را یک تاوان نامید. او با انتشار عکسی از دوران کودکی خود با پیراهن استقلال نوشت: «عاشقی تاوان داره، منم تاوان دادم دیگه. جونم استقلال، ببخش که نتونستم».

 این بازیکن با انتشار این استوری ناراحتی خود را از عدم حضور در لیست تیم برای دیدار فردا نشان داد و باید دید که او در نقل و انتقالات زمستانی در جمع شاگردان مجیدی باقی می ماند یا اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها