کدخبر: 7524

رئیسی/ابراهیم رئیسی/رئیس جمهور

پیام رئیسی برای مردم | نگران امنیت نباشید

این نمایشگاه اثبات کرد که تحریم و تهدید مانع پیشرفت نیست.

رئیس‌جمهوری با اشاره به اراده قوی در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تا وقتی این روحیه انقلابی و بسیجی باشد، دشمن هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

 آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی صبح روز جمعه در ادامه سفر خود به استان هرمزگان در بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه یکم دریایی، ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان و پرسنل این یگان، تصریح کرد: این نمایشگاه اثبات کرد که تحریم و تهدید مانع پیشرفت نیست.

رئیس‌جمهوری افزود: اقدامات شما به بهترین شکل جلوه «ما می‌توانیم» است. آنچه در این نمایشگاه دیده شد نماد توانایی و اقتدار برای سپاه پاسداران و کشور است.

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه حجم محدودیت و تحریم‌های نظامی و هسته‌ای در هیچ صنعت دیگری وجود ندارد، اظهارکرد: اما علی‌رغم این تحریم‌ها بیشترین پیشرفت را در این حوزه داشته‌ایم.

وی با اشاره به اراده قوی و توانمندی در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهارکرد: تا وقتی این روحیه انقلابی و بسیجی باشد، دشمن هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد. آنچه امروز به کشور قدرت داده اراده پولادین است.

رئیس‌جمهوری تصریح کرد: امروز مردم خیالشان از امنیت کشور در بخش‌های مختلف آسوده است زیرا هیچ حرکتی از چشم دلاوران نیروهای مسلح پوشیده نیست.

‌رئیسی خاطرنشان کرد: این احساس امنیت به دلیل اقتدار سپاه، ارتش و بسیج است. ارتش و سپاه در دل مردم جای دارند و ارتباط مردم با نیروهای مسلح بسیار نزدیک است.

آیت الله رئیسی در این بازدید از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه در یک سال و نیم اخیر شامل یگان پهپادی، سامانه‌های موشکی، سامانه‌های جنگال، شناورهای راکت‌انداز، موشک‌انداز و اژدرافکن، تجهیزات زیرسطحی، ناوچه‌های موشک‌انداز، شناورهای رزمی تندرو و قایق‌های پرنده اطلاع یافته و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های نیروی دریایی سپاه که تماما به‌دست متخصصان داخلی انجام شده، قرار گرفت.

بازدید سرزده رئیس‌جمهوری از جزیره هرمز

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در بازدید از جزیره هرمز در گفت‌وگوی صمیمی با مردم این منطقه در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به استاندار هرمزگان دستور داد هر چه سریع‌تر برای رفع مشکلات مردم این جزیره اقدام کند.

وی همچنین از نمایشگاه صنایع دستی مردم این منطقه بازدید کرد و بر توجه ویژه به صنعت دست مردم جزیره تاکید و از مسئولان مرتبط خواست برای فروش محصولات آنان اقدام کنند.

رئیس‌جمهوری پس از بازدید از جزیره هرمز به جزیره قشم سفر می‌کند تا پالایشگاه نفت فوق سنگین در این جزیره را افتتاح کند.

نشست خبری با اصحاب رسانه آخرین برنامه سفر رئیس‌جمهوری در سفر به هرمزگان خواهد بود.

رئیس‌جمهوری و هیات دولت برای سفری دو روزه صبح دیروز وارد هرمزگان شدند ودر این سفر رئیس‌جمهوری و وزرا از مناطق مختلف استان بازدید و با اقشار مختلف مردم دیدار کردند.

نشست شورای اداری استان نیز با حضور رئیس‌جمهوری و وزرا برگزار شد که مهم‌ترین نیاز‌ها و مشکلات استان مطرح و راه کار‌های حل مشکلات بررسی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها