کدخبر: 7547

محمود احمدی نژاد | عکس محمود احمدی نژاد| بیوگرافی محمود احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد به ترکیه رفت | اهدای دکتری افتخاری به احمدی نژاد

تصاویری از اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به محمود احمدی نژاد را می‌بینید.

تصاویری از اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به محمود احمدی نژاد را می‌بینید.

در توضیح این خبر آمده: به پاس خدمات احمدی‌نژاد در زمینه عمران، مدرک دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به وی اهدا شد.

احمدی نژاد در گفتگویی گفت: فردین که خدا او را رحمت کند، چهار تا خانه آنطرف تر از ما زندگی می کرد... خیلی مشهور بود ولی مانند بقیه مردم محل زندگی می کرد.

احمدی نژاد درباره سینما و هنرمندان در گفت‌وگویی گفت:​

محمود احمدی نژاد

*قبل انقلاب سینما می‌رفتم. فیلم هایی مانند ده فرمان را دیدیم که آن زمان جزو فیلم های برجسته بود. قیصر، گوزن ها و رضا موتوری را هم دیدیم. بازی خوب بهروز وثوقی که خودش سطح فیلم را بالا می برد.

*دوره ما دوره فردین و بیک ایمانوردی بود. فردین که خدا او را رحمت کند، چهار تا خانه آنطرف تر از ما زندگی می کرد... خیلی مشهور بود ولی مانند بقیه مردم محل زندگی می کرد. مردم اصلا حس نمی کردند او تافته جدا بافته است یا او فکر کند مردم پایین تر از او هستند...

محمود احمدی نژاد

*چند فیلم ساخته شد که مستقیماً خطاب شان به خود من بود و نقد می‌کردند و من از این بابت خوشحال بودم. البته بعضی جاها بی انصافی هم می‌شد ولی باز هم خوشحال بودم. به من می گفتند ولی من گفتم اجازه بدهید آزادی را تنفس کنیم.

*در آن فضای امنیتی، من دستور می‌دادم فلان هنرمند باید بیاید. آنها هم گفتند باشد ولی پنهانی تلفن می زدند و می گفتند اگر بیایی تو را می گیریم!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها