کدخبر: 7674

وام جدید برای خریداران مسکن ملی | با خرید خانه وام بگیرید

قرارداد پرداخت سقف تسهیلات تولید و ساخت مسکن نهضت ملی مسکن در زنجان برای پروژه‌ 540 واحد مسکن منعقد و قسط اول آن نیز توسط بانک مسکن برای این پروژه پرداخت شد.

مدیرعامل بانک مسکن از آغاز پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در استان زنجان خبر داد و گفت: این پروژه به پیشرفت ۲۰ درصدی رسیده است.

محمود شایان اظهار کرد‌: قرارداد پرداخت سقف تسهیلات تولید و ساخت مسکن نهضت ملی مسکن در زنجان برای پروژه‌ 540 واحد مسکن منعقد و قسط اول آن نیز توسط بانک مسکن برای این پروژه پرداخت شد.

وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را 20 درصدی اعلام کرد و افزود: برای این پروژه پیش‌تر به ازای هر واحد، 100 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده بود که با افزایش سقف تسهیلات این میزان به 350 میلیون تومان افزایش یافته است.

وی یادآور شد:  پروژه 540 واحدی زنجان یکی از پروژه‌های طرح ملی مسکن بود که با اجرای نهضت ملی مسکن ذیل این طرح قرار گرفته است.

مدیرعامل بانک مسکن چهارشنبه گذشته (22 دیماه ) از ابلاغ آیین‌نامه قانون جهش تولید مسکن (نهضت ملی مسکن) به شعب بانک مسکن خبر داده و با یادآوری تصویب پرداخت وام 450 میلیون تومانی در قالب نهضت ملی مسکن برای تهران، به تسنیم گفته بود: این وام برای شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت از جمله  مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم  و اهواز 400 میلیون تومان است.

شایان با بیان این‌که در مراکز استان‌ها وام 350، سایر شهرها 300 میلیون و روستاها 250 میلیون تومان است، افزود: مجموع دوران مشارکت و فروش اقساطی وام نهضت ملی مسکن حداکثر 20 سال (حداکثر 3 سال دوره مشارکت مدنی) است، ضمن این که پس از اتمام دوره مشارکت مدنی، اصل و سود دوران مشارکت مدنی قابل تقسیط به نام متقاضیان واجد شرایط خواهد بود.

وی بیان کرد: برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن، ترهین محل اجرای پروژه‌ها مطابق با ضوابط ناظر بر دستورالعمل مشارکت مدنی لازم است.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به ابلاغ آیین‌نامه قانون جهش تولید (نهضت ملی مسکن) به شعب سراسر کشور این بانک، گفت: نرخ سود تسهیلات 18 درصد تعیین شده که بخشی از سود این وام در قالب یارانه توسط دولت تامین خواهد شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها