کدخبر: 8734

فرهاد مجیدی| استقلال| اخبار ورزشی

سوپرایز فرهاد مجیدی برای تیم| خرید جدید فرهاد کیست؟

امین قاسمی‌نژاد مهاجم باتجربه استقلال که از اولین خریدهای فصل جدید آبی پوشان بود، بعد از پیوستن به این تیم فرصت چندانی برای حضور در میدان نداشته است، خواهان جدایی از این تیم شده و این در حالی است که کادر فنی استقلال به دلیل حساسیت بالای بازی‌های این تیم در ادامه فصل و حضور جدی آنها در کورس قهرمانی نظر مثبتی نسبت به جدایی این بازیکن ندارد.

با اینکه مهاجم تیم فوتبال استقلال درخواست جدایی از این تیم را دارد، اما کادر فنی آبی‌ها موافق جدایی این مهاجم نیست.امین قاسمی‌نژاد مهاجم باتجربه استقلال که از اولین خریدهای فصل جدید آبی پوشان بود، بعد از پیوستن به این تیم فرصت چندانی برای حضور در میدان نداشته است، خواهان جدایی از این تیم شده و این در حالی است که کادر فنی استقلال به دلیل حساسیت بالای بازی‌های این تیم در ادامه فصل و حضور جدی آنها در کورس قهرمانی نظر مثبتی نسبت به جدایی این بازیکن ندارد.

آبی پوشان در نقل و انتقالات زمستانی دو بازیکن جدید جذب کرده‌اند و به ازای آن ۵ بازیکن به صورت قطعی و موقت از جمع آنها جدا شده‌اند. همچنین گفته می‌شود آنها یک بازیکن خارجی دیگر را هم برای جذب در پنجره زمستانی نقل و انتقالات زیر نظر دارند.

استقلال در هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر میزبان ذوب آهن است که این بازی از ساعت ۱۹ فردا (یکشنبه) به میزبانی آنها در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها