کدخبر: 8757

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

قاسمی نژاد با استقلال قهر کرد

او در حالی راهی گل گهر شد که در بازار شایعات، از سپاهان و پرسپولیس هم به عنوان دیگر مشتریان این بازیکن نام برده می‌شد و گویا یحیی گل‌محمدی بدش نمی‌آمد.

قاسمی‌نژاد که در نقل و انتقالات تابستانی از شهرخودرو به استقلال پیوسته بود و یکی از خریدهای پرسروصدای این تیم محسوب می‌شد، نتوانست در دوران حضورش در این تیم، به ترکیب ثابت تیم فرهاد مجیدی برسد و حالا که آبی‌ها یک مهره هجومی جدید یعنی عزیزبک آمانوف را جذب کرده‌اند، قاسمی‌نژاد تصمیم گرفت از استقلال جدا شود.

او در حالی راهی گل گهر شد که در بازار شایعات، از سپاهان و پرسپولیس هم به عنوان دیگر مشتریان این بازیکن نام برده می‌شد و گویا یحیی گل‌محمدی بدش نمی‌آمد که دوباره با شاگرد سابقش در پدیده همکار شود اما همانطور که پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی نتوانست این بازیکن را جذب کند، این بار هم قاسمی‌نژاد به جای گرفتن عکس یادگاری با پیراهن پرسپولیس، تصمیم گرفت شاگرد امیر قلعه‌نویی شود و فوتبالش را به جای تهران، در سیرجان ادامه دهد.

پیش از قاسمی‌نژاد، محمدرضا آزادی و بابک مرادی دیگر مهره‌های هجومی استقلال بودند که تصمیم گرفتند در نیم فصل دوم، فوتبالشان را در تیم دیگری ادامه دهند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها