کدخبر: 9643

حمله ژیلا صادقی مجری معروف به شایعه طلاقش| ژیلا صادقی شکایت کرد

ژیلا صادقی عنوان کرد که با شوهرش رابطه خوبی دارد و قصد طلاق ندارد و اجازه نمی دهد کسی برایش تصمیم سازی کند.

ژیلا صادقی با یک لایو به سرعت وایرال شد . حرف های ژیلا صادقی حسابی خبرساز شد . ژیلا صادقی که در شایعات پیرامون درگذشت زهره فکور صبور وارد حواشی تازه ای شد . ژیلا صادقی از ویس ها و زندگی شخصی با همسرش گفت . او در مورد یک شبکه تلوزیونی که از آن شکایت کرده است نیز گفت . ژیلا صادقی عنوان کرد که با شوهرش رابطه خوبی دارد و قصد طلاق ندارد و اجازه نمی دهد کسی برایش تصمیم سازی کند . در ادامه ویدیوی صحبت های جنجالی او را می بینید . 

مصاحبه ژیلا صادقی

ژیلا صادقی

«به این راحتی‌ها هم نیست؛» اینکه می‌نشینیم جلوی تلویزیون و پاهای‌مان را روی یکدیگر می‌اندازیم و فکر می‌کنیم آن کسی که آن طرف تلویزیون و پشت دوربین برای‌مان حرف می‌زند، داستان تعریف می‌کند، لطیفه می‌گوید، خبر می‌خواند یا یک برنامه خانوادگی را اجرا می‌کند، کارش اینقدر راحت است که هر کسی از جمله خود ما هم می‌تواند آن را انجام دهد! شاید تا قبل از تکمیل این گزارش، خودمان هم نمی‌دانستیم مجریان مشهور و پرکار رسانه ملی ایران با چه سختی‌هایی روبه‌رو هستند.

بیوگرافی ژیلا صادقی

ژیلا صادقی

نام اصلی : ژیلا صادقی

زمینه فعالیت : تلویزیون

تولد : ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ (۴۱ سال)

محل زندگی : تهران

ملیت : ایرانی

پیشه : مجری و بازیگر فیلم و سریال

مدرک تحصیلی : دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی

ژیلا صادقی مجری تلویزیون و بازیگر فیلم و سریال تلویزیونی می‌باشد.

زندگینامه ژیلا صادقی

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. ژیلا صادقی دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. ژیلا صادقی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد و در سال ۱۳۷۰ در تست تلویزیون قبول شد اما پس از وقفه‌ای، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و در طول این سال‌ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده‌است.

ژیلا صادقی ورزش سوارکاری را دوست دارد و علاوه بر گذراندن دوره‌های تیر و کمان کلاس‌های غواصی را هم گذرانده‌است. ژیلا صادقی به غیر از بهره مندی از هنر هفتم از هنرهای تجسمی نیز بی بهره نیست و دوره فوق ممتاز خطاطی را گذرانده و به هنر تذهیب نیز همت گمارده‌است.

ازدواج ژیلا صادقی

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی که در سن 43 سالگی با محسن رجبی ازدواج کرده و شایعات متعدد در مورد ازدواج ژیلا صادقی و همسران ژیلا صادقی مجری زن معروف ایران به پایان رسید.محسن رجبی همسر ژیلا صادقی کارمند ساده ای بوده است که هم اکنون رستورانی دارد.

ژیلا صادقی

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها