کدخبر: 10185

دزد بی رحم شیراز به دام افتاد| هشدار جدی به مردم

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری زن سارق خبر داد که ضمن سرقت کارت ‌ های عابر بانک شهروندان اقدام به خرید ۵۰ میلیارد ریال لوازم خانگی و ... کرده بود.

 سرهنگ فرج شجاعی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت کارت ‌ های عابر بانک در محدوده مراکز خرید شیراز ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران کلانتری "۱۳ عباسیه" تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که سارق در اطراف مراکز خرید پرسه می‌زده و هنگامی که مشتریان جهت خرید شماره رمز کارت بانکی خود را به مغازه‌داران اعلام می‌کردند آن را یادداشت و به صورت حرفه‌ای در فرصتی مناسب اقدام به سرقت کارت عابر بانک آنها به شیوه کیف زنی و جیب بری می‌کرده است.

فرمانده انتظامی شیراز تصریح کرد: ماموران پلیس با اقدامات فنی و تخصصی و گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند سارق که زنی حدودا ۴۰ ساله بود را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دهند.

سرهنگ شجاعی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارق مقادیر زیادی لوازم خانگی ، مواد غذایی و بهداشتی ، ظروف آشپزخانه ، پوشاک ، پتو و ... که سارق با کارت‌های مسروقه شهروندان اقدام به خرید کرده بود کشف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق تا کنون به ۱۱ فقره سرقت کارت عابر بانک به شیوه کیف ‌ زنی و جیب ‌ بری اقرار کرد، از شهروندان خواست چنانچه به صورت مشابه کارت‌های عابر بانک آنها مورد سرقت واقع شده است برای پیگیری به کلانتری "۱۳ عباسیه " واقع در شیراز- سه راه نمازی- خیابان ۹ دی مراجعه کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها