کدخبر: 12286

کلاهبرداری مرد 50 ساله از زنان| با آبمیوه آن‌ها را مسموم کردم

این متهم در اواخر فروردین در شهر پرند شناسایی شد و طی یک عملیات پلیسی سریعاً دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی ۵۰ ساله‌ خبر داد که با معرفی خود با عنوان‌های مختلف از ۲۰ زن کلاهبرداری کرده بود.

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری مرد ۵۰ ساله‌ای که از ۲۰ زن کلاهبرداری کرده بود، گفت: دوم اسفند سال گذشته، زن جوانی با مراجعه به پلیس شکایت خود را از یک مرد میانسال به اتهام سرقت ثبت کرد.

وی عنوان کرد: زن جوان در طرح شکایت خود گفت: «مدتی قبل با مرد میانسالی آشنا شدم که خود را فردی نیکوکار معرفی کرد و ادعا کرد سرپرستی کودکان بی‌سرپرست را بر عهده دارد و در یکی از ارگان‌های معتبر دولتی مشغول به کار است و می‌تواند مشکلاتم را حل کند. این مرد به این طریق اعتماد من را جلب کرد و یک روز به بهانه فروش وسایل خانه‌اش من را به خانه‌ای برد، اما در خانه مرا با خوراندن آبمیوه مسموم و بیهوش کرد.»

لطفی افزود: در بررسی‌های انجام شده توسط کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی مشخص شد که شکایت‌های مشابهی از این متهم به ثبت رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در بررسی‌ها مشخص شد متهم بعد از شناسایی طعمه‌های خود که اغلب بانوان بودند خود را مامور پلیس، مامور اطلاعات یا کارشناس دادگستری معرفی کرده و از این طریق اقدام به سرقت به شیوه بیهوشی و کلاهبرداری می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی در توضیح نحوه دستگیری این متهم گفت: این متهم در اواخر فروردین در شهر پرند شناسایی شد و طی یک عملیات پلیسی سریعاً دستگیر شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها