کدخبر: 285

خبر مهم/محدودیت تردد شبانه برداشته شد

معاون اجتماعی پلیس راهور: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ امشب (شنبه) تا ۳ بامداد فردا(یکشنبه) لغو شد.

محدودیت تردد در ایران به دلیل وجود کرونا ایجاد شد.محدودیت تردد در اکثر شهرهای ایران اجرا می شود.محدودیت تردد  به میزان درگیر بودن هر شهر به ویروس کرونا بستگی دارد.محدودیت تردد در کاهش ویروس کرونا تاثیر گذار بوده است.  اخبار محدودیت تردد  را با ما دنبال کنید. 

سرهنگ عین الله جهانی روز شنبه افزود: براساس تصمیم اتخاذ شده امشب - ۲۹ خرداد ماه - منع تردد شبانه لغو شد و براین اساس خودرو‌ها جریمه نمی‌شدند.

وی ادامه داد: همچنین ابلاغیه معاون امنیتی - انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی - اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لغو ممنوعیت تردد شبانه در شب‌های منتهی به انتخابات به نیروی انتظامی ابلاغ شده بود و امشب نیز این محدودیت‌ها لغو شد.

جهانی ادامه داد: یکی از عوامل اصلی لغو ممنوعیت تردد شبانه در دو شب ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه جابجایی صندوق‌های رای گیری و تردد عوامل اجرایی و نظارتی در حوزه‌های انتخابیه بود.

جهانی با اشاره به ارسال پیامک‌هایی مبنی بر بررسی تردد هموطنان در طرح شبانه گفت: مردم نگران پیامک‌های ثبت تخلف تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در روز‌های ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه نباشند، زیرا جریمه‌ها اعمال نمی‌شود.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی اضافه کرد: ممنوعیت خروج خودرو‌ها با پلاک بومی از شهر‌های گروه قرمز و نارنجی و ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی همچنان به این شهر‌ها ادامه دارد.

در حال حاضر ۲۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۷۵ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۵۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها