کدخبر: 10025

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

ستاره جدید در راه پرسپولیس| لقمه جدید یحیی کیست؟

فعلا با تیم چینی قرارداد دارم اما سعی می‌کنم در آینده برای تیم بزرگ پرسپولیس بازی کنم تا بتوانم یک خدمت عالی به این تیم کنم.

مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم فوتبال شنژن چین که برای پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود با تیم فوتبال پرسپولیس تمرین می‌کند در این خصوص گفت: در حال حاضر با تیم‌های پرسپولیس و نساجی تمرین می‌کنم. جا دارد از آقا یحیی و کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس و همچنین کادر فنی و بازیکنان نساجی تمرین می‌کنم. رفاقتی که با آقا یحیی دارم و علاقه‌ای که به تیم پرسپولیس دارم باعث شد تا با این تیم تمرین کنم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران که با باشگاه چینی قرارداد دارد درباره احتمال حضورش با پیراهن پرسپولیس افزود: فعلا با تیم چینی قرارداد دارم اما سعی می‌کنم در آینده برای تیم بزرگ پرسپولیس بازی کنم تا بتوانم یک خدمت عالی به این تیم کنم.

او در مقابل اصرارهای مجری تلویزیون درباره اینکه آیا باید او را بازیکن پرسپولیس دانشت، گفت: بله؛ به زودی و در آینده‌ای نزدیک! ابتدا باید شرایطم با تیم چینی مشخص شود. در حال مذاکره هستم تا بتوانم به خاطر شرایط کرونا در تیم دیگری قرضی بازی کنم.

پورعلی‌گنجی درباره حضور در تیم‌های خارجی تصریح کرد: فعلا دوست دارم با شرایطی که وجود دارد بیرون از ایران به فوتبالم ادامه بدهم اما زمان بازگشت در پرسپولیس بازی خواهم کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها