کدخبر: 10329

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

ستاره استقلال به دردسر افتاد

پس از چندین بار نیمکت‌نشینی اما برخلاف انتظار‌ها فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تصمیم گرفت که غفوری را در سمت راست تیمش در دربی به بازی بگیرد.

صالح حردانی، خرید تیم فوتبال استقلال که در نقل و انتقالات نیم فصل دوم از فولاد خوزستان به جمع آبی‌پوشان پیوست تاکنون عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته است. عملکرد حردانی در نیم فصل دوم به گونه‌ای بوده است که وریا غفوری باتجربه را در اکثر دیدار‌ها نیمکت نشین کرده است. البته جر و بحث مجیدی و غفوری هم در این مورد نباید نادیده گرفت و این بازیکن به دلیل مسائل انضباطی از لیست استقلال برای بازی مقابل نساجی و فجرسپاسی خط خورده بود.

پس از چندین بار نیمکت‌نشینی اما برخلاف انتظار‌ها فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تصمیم گرفت که غفوری را در سمت راست تیمش در دربی به بازی بگیرد. تغییری که کاملا موافقیت آمیز نبود و غفوری نتوانست سمت راست تیمش را به طور کامل پوشش بدهد و چندین بار بازیکنان پرسپولیس از این ناحیه موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کردند. در حمله هم استقلالی‌ها از سمت راست کمتر توانستند موقعیت بسازند.

غفوری در دقیقه ۷۹ جای خود را به صالح حردانی داد تا او اولین تجربه خود را در دربی ثبت کند. این بازیکن خوزستانی فقط ۲ دقیقه لازم داشت که روی گل تیمش نقش داشته باشد. او در دقیقه ۸۱ روی سانتری دیدنی رودی ژستد را در موقعیت گل قرار داد تا استقلال فاصله ۶ امتیازی با پرسپولیس را حفظ کند.

صالح حردانی از زمانی که به استقلال پیوسته، از مجموع ۷ بازی در ۶ بازی از ابتدا وارد میدان شده و این بازی اولین دیداری بود که به عنوان یار تعویضی به زمین آمد. حردانی با این گل، می‌تواند جایگاهش را بیش از پیش در ترکیب استقلال محکم کند و این زنگ خطری برای وریا غفوری است. غفوری برای اینکه بتواند نظر مجیدی را برای دوباره فیکس بودن جلب کند، کار سختی را در پیش دارد، زیرا خود را دربرابر صالح حردانی آماده می‌بیند. اتفاقاتی که شاید، حضور او در ترکیب اصلی را از این هم کمتر کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها