کدخبر: 12340

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

موتور پرسپولیس جدا می شود؟

به غیر از جریمه نقدی، عبدی از سوی کادرفنی پرسپولیس از حضور در چند جلسه تمرینی هم منع شد تا دیگر این رفتار غیرحرفه‌ای خود را تکرار نکند.

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس از دوران اوجش به وضوح فاصله گرفته است.مهدی عبدی مهاجم با استعداد و جوان پرسپولیس که طی سال‌های اخیر عملکرد خوبی در این تیم داشته و گل‌های مهمی هم برای تیمش به ثمر رساند، بعد از ترک بازی دوستانه تیمش و شرکت در جشن قهرمانی تیم شهرش یعنی نساجی در جام حذفی حسابی خبرساز شد و همین موضوع برای این بازیکن جریمه‌هایی هم در پی داشت.

به غیر از جریمه نقدی، عبدی از سوی کادرفنی پرسپولیس از حضور در چند جلسه تمرینی هم منع شد تا دیگر این رفتار غیرحرفه‌ای خود را تکرار نکند. بعد از این حاشیه عبدی دیگر فرصت بازی برای پرسپولیس را در ترکیب اصلی بدست نیاورد تا مشخص شود این بازیکن از روزهای خوبش فاصله زیادی گرفته است. خیلی‌ها می‌گویند عبدی در تمرینات هم بی انگیزه و نا آماده است و همین موضوع باعث شد تا این بازیکن جوان از تفکرات یحیی گل‌محمدی هم خارج شود و سرمربی پرسپولیس بعید است در دو بازی باقی مانده هم از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کند. همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که عبدی در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد و فوتبالش را در تیم دیگری ادامه خواهد داد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها