کدخبر: 12794

یحیی گل محمدی /پرسپولیس/اخبار پرسپولیس

یحیی گل محمدی رسوا شد| پرسپولیس یحیی را نمی خواهد؟

پرسپولیس فصلی سخت و پرحاشیه را سپری کرد و خیلی‌ها بسیج شدند تا این تیم ششمین قهرمانی پیاپی را در لیگ امسال تجربه نکند. از طرفی مشکلات مالی، مدیریتی و بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات هم در قهرمان نشدن پرسپولیس تأثیر داشت، هر چند که نباید خریدهای ناموفق پرسپولیس و ضعیف‌هایی که تیم داشت را هم فراموش کنیم.

 سهراب انتظاری درباره نتایجی که پرسپولیس در این فصل گرفت، اظهار داشت: باید به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید بگویم. پرسپولیس فصلی سخت و پرحاشیه را سپری کرد و خیلی‌ها بسیج شدند تا این تیم ششمین قهرمانی پیاپی را در لیگ امسال تجربه نکند. از طرفی مشکلات مالی، مدیریتی و بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات هم در قهرمان نشدن پرسپولیس تأثیر داشت، هر چند که نباید خریدهای ناموفق پرسپولیس و ضعیف‌هایی که تیم داشت را هم فراموش کنیم. هیچ تیمی نمی‌تواند هر سال قهرمان شود، ولی امیدوارم پرسپولیس در فصل آینده شرایط متفاوتی را تجربه کند.

وی ادامه داد: گل‌محمدی سرمایه پرسپولیس است و او را دوست دارم، ولی بهتر است که این مربی در خلوت خودش اتفاقات این فصل را مرور کند تا ببیند در چه جاهایی اشتباه کرد و تصمیماتی گرفت که به سود پرسپولیس نبود. گل‌محمدی باید در تفکرات و ذهنیت خودش یک بازنگری اساسی کند و اگر قرار باشد این مربی رویه امسال را در پیش بگیرد قطعاً اتفاقات بدتری در انتظار پرسپولیس خواهد بود.

انتظاری با بیان اینکه پرسپولیس امسال تیم شادابی نبود، خاطر نشان کرد: خیلی‌ها دیدند که پرسپولیس مثل سال‌های گذشته فوتبال بازی نکرد و اکثر بردهای این تیم هم اقتصادی و با اختلاف کم بود. در زمان مربیگری برانکو، پرسپولیس با 12، 13 بازیکن به فینال آسیا رفت، ولی همه دیدند که تیم امسال از لحاظ بدنی مشکل داشت و مصدوم هم زیاد دادیم. من معتقدم گل‌محمدی باید یک مربی بدنساز خارجی با کیفیت بالا را کنار خودش بیاورد، چون مربی بدنساز خارجی برعکس مربی ایرانی اهل مراعات یا تعارف با بازیکنان ایرانی نیست که به‌عنوان مثال تمرین را سبک کند یا به فکر این باشد که بازیکن خسته نشود. از طرفی فکر می‌کنم پرسپولیس به یک تمرین‌دهنده به روز و خارجی هم نیاز دارد.

مهاجم پیشین سرخپوشان با انتقاد از خریدهایی که این تیم انجام داد، گفت: گل‌محمدی در جذب بازیکنان موفق نبود و آنهایی که امسال به پرسپولیس آمدند نتوانستند کمکی به این تیم کنند. بهتر است گل‌محمدی برای جذب بازیکن بیشتر مشورت کند و باشگاه پرسپولیس هم یک کمیته فنی قوی تشکیل بدهد تا اعضای این کمیته در جذب بازیکن نظر بدهند. در تاریخ پرسپولیس بزرگان زیادی حضور دارند که می‌توانند در کمیته فنی صاحب‌نظر باشند و به تیم کمک کنند.

وی در واکنش به برخی از انتقادهای صورت گرفته از گل‌محمدی بابت رفتاری که با سیدجلال حسینی قبل از بازی با شهر خودرو داشت، تصریح کرد: من هم شنیده‌ام که ابتدا سه بازیکن خط خوردند و سپس به اردو برگشتند که کادر فنی در نهایت قبل از بازی سیدجلال را در لیست 18 نفره قرار نداد. این کار در نوع خودش عجیب بود ولی من کنار تیم نیستم و نمی‌توانم قضاوت درست و قاطعی داشته باشم. البته در مورد سید جلال باید بگویم که او هیچ وقت برای پرسپولیس حاشیه درست نکرده و برای همه فوتبالیست‌ها یک الگوی به تمام معناست. ما همیشه باید احترام این بازیکن را حفظ کنیم.

انتظاری در پایان گفت: هواداران پرسپولیس فصل بعد دیگر حتی به نایب قهرمانی هم راضی نیستند و امیدوارم برای فصل بعد تیم خوبی بسته شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها