کدخبر: 13178

شروران شرق تهران دستگیر شدند| این 4 نفر تهران را ویران کردند!

​سرهنگ "امیرهوشنگ امیری" اظهار داشت: در پی اعلام تخریب تعدادی از خودروهای محله جوادیه توسط اراذل و اوباش لذا سریعا تیم عملیات کلانتری 117 جوادیه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 سرکلانترهفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 عامل اصلی تخریب خوردوهای محله جوادیه خبر داد.

سرهنگ "امیرهوشنگ امیری" اظهار داشت: در پی اعلام تخریب تعدادی از خودروهای محله جوادیه توسط اراذل و اوباش لذا سریعا تیم عملیات کلانتری 117 جوادیه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران به محض حضور در محل مشاهده کردند تعدادی خودرو توسط 4 نفر جوان تخریب شده و قبل از حضور ماموران ، متهمان متواری شده بودند افزود: در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی در دو عملیات ضربتی و منسجم پلیسی دو متهم اصلی تخریب خودروها پس از 2 ساعت از وقوع جرم دستگیر شدند و در بررسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح سرد کشف شد

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهمان 26 و 28ساله در تحقیقات پلیسی به جرم انتسابی و تخریب و خودرهای محله جوادیه با همدستی یکدیگر و دو همدست دیگر خود معترف و مال باختگان شناسایی و به کلانتری دعوت شدند.

سرهنگ  امیری با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس با مخلان نظم و امنیت به جد بر خورد خواهد شد در پایان خاطر نشان کرد:پرونده و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها