کدخبر: 14758

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال خاطره ساز شد

وقتی پنالتی شد، گفتم آقا صادق(ورمزیار) اجازه هست من پنالتی بزنم؟ او اجازه داد. من رفتم توپ را کاشتم که بزنم.

 در آن دربی خاص و جنجالی – که با حکم کمیته انضباطی، استقلال با نتیجه 0-3 برنده شد – استقلال صاحب پنالتی شد و در شرایطی که در ابتدا قرار بود ادموند اختر پشت توپ قرار بگیرد، نهایتا اتفاقی افتاد که اختر توپ را به صادق ورمزیار داد.

ماجرا را از زبان اختر برایتان نقل می‌کنیم:" وقتی پنالتی شد، گفتم آقا صادق(ورمزیار) اجازه هست من پنالتی بزنم؟ او اجازه داد. من رفتم توپ را کاشتم که بزنم. عابدزاده که اسطوره بود و فکر نمی‌کنم نصف توانایی‌ها و ابهت عابدزاده در فوتبال ما پیدا شود، دروازه‌بان پرسپولیس بود. او به سمت من آمد و گفت که تو جوانی، اگر پنالتی را خراب کنی، فوتبالت تمام می‌شود. از این دست حرف‌ها به من زد. راستش را بخواهید، من در آن جو سنگین، ترسیده بودم، در صورتی که من می‌خواستم به همان سمتی بزنم که صادق ورمزیار زد و گل شد. صادق نزدیک من بود و به عابدزاده می‌گفت، چه می‌گویی؟ من خودم وقتی دیدم که زدن پنالتی طولانی شد، توپ را به صادق دادم که پنالتی بزند.

نکته جالب اینکه اختر در آن بازی موفق شد در دقیقه 87 گل دوم تیمش را بزند و بازی را به تساوی بکشاند منتهی یک دقیقه بعد اتفاقاتی افتاد که باعث شد آن بازی نیمه‌تمام بماند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها