کدخبر: 16694

جسد خونین شهر را عزادار کرد | فوری

در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور"کوهستک دوراهی گوهردو" بلافاصله مأموران به محل اعلامی اعزام شدند.

فرمانده انتظامی میناب از وقوع حادثه رانندگی و واژگونی نیسان وانت حامل سوخت قاچاق در محور" کوهستک دوراهی گوهردو "، فوت راننده نیسان و مجروحیت سرنشین آن خبرداد. به گزارش رکنا، سرهنگ عباس قاسمی فرمانده انتظامی میناب اظهارداشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور"کوهستک دوراهی گوهردو" بلافاصله مأموران به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد راننده خودروی نیسان وانت حامل سوخت قاچاق ، کنترل خودرو را به علت سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل حجم زیاد سوخت قاچاق در قسمت بار از دست داده و واژگون شده است.

فرمانده انتظامی میناب با بیان اینکه این حادثه یک تلفات جانی و یک مجروح برجای گذاشته، تصریح کرد: خودروهای شوتی عمدتا با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و بسیاری از آن ها از مسیرهای فرعی برای دور زدن پلیس در جاده‌ها استفاده کرده، لذا زمانی که در سطح جاده‌های اصلی قرار می‌گیرند به دلیل شرایط روحی و اضطراب حاکم بر جسم و روح آنان عملا تعادل خودرو را از دست می‌دهند و فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی است.

سرهنگ قاسمی با تأکید بر اینکه پلیس برابر وظیفه ذاتی خود با هرگونه تخلف و هنجارشکنی برابر قانون برخورد می کند، اذعان داشت: رانندگان این خودروها با سرعت بسیار بالا و بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی برای فرار از دست قانون، مسیر ها را برای رسیدن به مقصدی که جز تباهی پایانی ندارد طی می کنند.

ارسال نظر: