کدخبر: 17585

امید ابراهیمی در لباس دامادی | عقدکنان لاکچری امید ابراهیمی تهران بوده؟

امید ابراهیمی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد که همسر او خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است.

عکسی از امید ابراهیمی در کنار همسر زیبایش در هنگام عقد منتشر شده است. امید ابراهیمی متولد 25 شهریور 1366 در نکاه مازندران است. امید ابراهیمی به علت علاقه پدرش مدتی را در زمان کودکی به ورزش کشتی مجبور بوده که به علت به علاقه بودن خود او به سمت فوتبال بازگشته است. امید ابراهیمی فوتبال حرفه‌ای را از شهرداری نکا شروع کرد و در آن زمان تیم فوتسال داشته که خیلی خوب بوده است. امید ابراهیمی بعد از 4 فصل حضور در باشگاه سپاهان در سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۱ ساله به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست. امید ابراهیمی در اردیبهشت 95 با نگین شفیع زاده ازدواج کرد.

امید ابراهیمی کیست؟

امید ابراهیمی

امید ابراهیمی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد که همسر او خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است. امید در رفت و آمد ها با خوانواده ی خسرو حیدری با همسرش آشنا شد و تصمیم گرفت با خسرو باجناق شود.

کی روش عاشق امید ابراهیمی است و گفته می شود لیست 25 نفره سرمربی تیم ملی تنها بخاطر احتمال صعود ایران از گروه و پایان مصدومیت امید ابراهیمی است حتی در قطر گفته است من بهترین بازیکنم را در خط هافبک از دست داده ام ! عکسی از او و همسرش بر سر سفره عقد با نگاهی عاشقانه منتشر شده است.

ارسال نظر: