کدخبر: 19031

ترفندهای تضمینی | ترفندهای تضمینی سلامتی | ترفندهای تضمینی آسودگی

ترفندهای تضمینی ذهنی برای کاهش وزن تا سه برابر!

چگونه با استفاده از ذهن، به سمت لاغری گام برداریم؟!

ترفند‌های تضمینی برای زندگی بهتر را در خوندنی بخوانید. ما با ارائه این ترفندهای تضمینی به شما کمک می‌کنیم تا زندگی آسوده‌تری داشته باشید. این ترفندهای تضمینی کم هزینه و پرکاربرد می‌باشند. ترفندهای تضمینی به سلامتی شما نیز کمک می‌کنند. در ادامه، ترفندهای تضمینی ما را بخوانید!

ترفندهای تضمینی ذهنی برای کاهش وزن تا سه برابر!

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد، افرادی که یاد می‌گیرند کمتر نگران وزن خود باشند می‌توانند کاهش وزن خود را سه برابر کنند. دلیل آن این است، افرادی که تصویر بدنی بهتری دارند به‌طور خودکار غذای سالم‌تری مصرف می‌کنند.

متأسفانه، افراد دارای اضافه وزن، اغلب دچار مشکلات تصویر بدنی می‌شوند؛ نگرانی در مورد اینکه دیگران چه فکر می‌کنند یا چگونه ظاهر می‌شوند می‌تواند مانع بزرگی برای کاهش وزن باشد. در عوض، یادگیری دوست داشتن بدن و نگرانی کمتر در مورد اندازه آن تأثیر مثبتی دارد.

این مطالعه شامل ۲۳۹ زن دارای اضافه وزن بود که به مدت یک سال از یک برنامه ورزشی استاندارد و رژیم غذایی پیروی کردند. با این حال، به نیمی از آنان جلساتی با تمرکز بر تصویر بدن داده و گفته شد که چگونه احساسات می‌توانند بر غذا خوردن تأثیر بگذارند.

به‌عنوان مثال، خلق و خوی منفی می‌تواند به جای مصرف غذا برای رفع گرسنگی، باعث شروع دوره‌های غذا خوردن برای احساس بهتر شود، ‌این مورد به‌عنوان غذا خوردن احساسی شناخته می‌شود. همچنین تشویق شدند که بدن خود را دوست داشته باشند.

نتایج این مطالعه نشان داد، کسانی که تصویر بدن خود را بهبود بخشیدند نسبت به گروه کنترل سه برابر کاهش وزن داشتند. آنان به‌طور متوسط ۷درصد از وزن بدن خود را از دست دادند.

پدرو تکسیرا، یکی از نویسندگان مطالعه گفت:

مشکلات تصویر بدن در میان افراد دارای اضافه وزن و چاق بسیار رایج است که اغلب منجر به خوردن راحت و الگوهای غذایی سفت و سخت‌تر می‌شود و مانعی برای کاهش وزن است.

نتایج ما ارتباط قوی بین بهبود تصویر بدن، به ویژه در کاهش اضطراب در مورد نظرات دیگران و تغییرات مثبت در رفتار غذا خوردن را نشان داد.

از این رو ما بر این باوریم که یادگیری ارتباط با بدن به روش‌های سالم‌تر جنبه مهمی در حفظ کاهش وزن است و باید در هر برنامه کنترل وزن مورد توجه قرار گیرد.

نتایج این تحقیق در نشریه بین‌المللی تغذیه رفتاری و فعالیت بدنی منتشر شده است.

ترفندهای تضمینی برای افزایش سرعت اینترنت

بعضی راهکارهای ساده هستند که می توانند باعث شوند سرعت اینترنت بالاتر رود، اگر می‌خواهید با این راهکارها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

روتر را جابه‌جا کنید

آیا روتر خود را در کمد قرار داده‌اید؟ این اصلا ایده خوبی نیست. دیوارها، کمدها و حتی قفسه‌های کتاب می‌توانند سیگنال وای فای را کاهش دهند. بنابراین، جابه‌جا کردن فیزیکی روتر می‌تواند در سرعت دریافتی و سیگنال وای فای تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. بنابراین، قبل از خرید بهترین مودم همراه اول ۵G از نمایندگی، به مکان قرار گرفتن روتر توجه کنید، حتی اگر مودمی که می‌خواهید تهیه کنید قیمت مناسبی داشته باشد.

مکان مناسب روتر به خانه شما بستگی دارد اما سعی کنید روتر را در یک گوشه، زیر کمد یا داخل کشو پنهان نکنید. هرچه روتر در مکان مرکزی‌تر و مرتفع‌تری قرار بگیرد، نتیجه بهتر است. هدف این است که دستگاه‌های اصلی خود ازجمله لپ‌تاپ، کنسول‌ها و غیره را تا حد امکان به روتر نزدیک‌تر کنید.

از کابل اترنت استفاده کنید

ما گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که سیم‌ها هنوز وجود دارند. اتصال سیمی روتر معمولا به اتصال بی‌سیم ترجیح داده می‌شود، زیرا اتصال سیمی سریع‌تر و پایدارتر است و نمی‌تواند دستگاه‌های دیگر را تحت تاثیر قرار دهد. تنها نقطه‌ضعف این راهکار این است که مکان‌هایی که دستگاه‌های شما می‌توانند قرار بگیرند را محدود می‌کند و ممکن است به اندازه اتصال بی‌سیم راحت نباشد. با این حال، اگر نیاز به اینترنت پرسرعت دارید، استفاده از کابل اترنت می‌تواند گزینه مناسبی باشد. برخی از روترها دارای درگاه اترنت هستند و برای اتصال به آن‌ها تنها به کابل اتنرنت نیاز دارید.

کانال یا باند را تغییر دهید

سیگنال وای فای به کانال‌ها تقسیم می‌شوند. روتر شما از یک کانال وای فای خاص برای ارتباط برقرار کردن با دستگاه‌های موجود در خانه استفاده می‌کند. اگر همسایگان نزدیکی دارید که از همان کانال وای فای استفاده می‌کنند، همه چیز می‌تواند به سرعت شلوغ شود. در این شرایط، تعویض کانال می‌تواند این مشکل را حل کند. هر روتر دستورالعمل متفاوتی برای این کار دارد و برای عوض کردن کانال، بهتر است در ابتدا در مورد نحوه انجام آن با توجه به روتری که دارید تحقیق کنید.

روتر خود را ارتقا دهید

روترها از نظر عملکرد و قیمت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. اگر مناطقی در خانه شما وجود دارد که سیگنال وای فای به خوبی به آنجا نمی‌رسد، احتمالا باید مکان و زمان پخش وای فای را تغییر دهید. اگر خانه شما بزرگ است، احتمالا لازم است از روتری استفاده کنید که بتواند سیگنال‌ها را به نقاط دور خانه ارسال کند. معمولا خانه‌ها و آپارتمان‌های کوچکتر به سیستم ساده‌تری نیاز دارند.

برای وای فای رمز بگذارید

احتمالا مجبور به یادآوری این نکته نیستیم اما تعیین رمز عبور برای وای فای الزامی است. این روش برای دور نگه داشتن هکرها و همسایگان از استفاده از اینترنت شما ضروری است، زیرا استفاده همسایه‌ها از اینترنت می‌تواند سرعت روتر وای فای را کاهش دهد. مطمئن شوید که از رمزگذاری AES که هم امن‌ترین و هم سریع‌ترین گزینه امنیتی است استفاده می‌کنید.

اتصال دستگاه‌های بلااستفاده به اینترنت را قطع کنید

اتصال ده‌ها دستگاه به اینترنت به صورت همزمان می‌تواند مشکل‌ساز باشد. بنابراین، هر دستگاهی که به اینترنت نیاز دارد را به وای فای متصل کنید و اتصال بقیه دستگاه‌ها را متوقف کنید. روترهای خوب معمولا کنترل اولویت‌بندی‌ها را برای دستگاه‌ها یا سرویس‌های خاص ارائه می‌کنند. این روش یک راهکار مفید است و به شما کمک می‌کند که مطمئن شوید در هنگام تماشای فیلم به صورت آنلاین، اینترنتتان قطع نمی‌شود.

کامپیوتر خود را بررسی کنید

این نکته مختص کامپیوترهاست: اگر اینترنت کامپیوتر یا لپ تاپ شما کند است اما بقیه دستگاه‌ها از اینترنت پرسرعت برخوردار هستند، Task Manager یا Activity Monitor را باز کنید و ببینید کدام‌یک از برنامه‌ها در پس‌زمینه در حال اجرا هستند. برخی برنامه‌ها از قابلیت به‌روزرسانی خودکار برخوردار هستند، اما در واقع نیازی به آن ندارند. اگر همیشه این برنامه‌ها در پس‌زمینه در حال به‌روزرسانی باشند، اینترنت شما کند می‌شود.

با ISP تماس بگیرید

اگر همه این راه‌ها را امتحان کردید و همچنان اینترنت شما کند است، همیشه می‌توانید با ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی خود تماس بگیرید. آن‌ها ممکن است برای رفع مشکل، یک تکنسین را به خانه شما اعزام کنند یا به شما کمک کنند که مشکل اصلی کاهش سرعت اینترنت را تشخیص دهید. بنابراین، اگر همه راه‌های مطرح‌شده را امتحان کردید و در عین حال، از سرعت اینترنت راضی نیستید، حتما با ISP تماس بگیرید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها