کدخبر: 7047

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

درگیری مسلحانه شهر را ترساند | فیلم تیراندازی اراذل در روز روشن

در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی که منجر به اقدامات هنجار شکنانه در ۲۸ آذر ماه امسال در خیابان کنار جمعه بازار یاسوج اتفاق افتاد موضوع در فضای مجازی و کشور انعکاس پیدا کرد.

 فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با رصد اطلاعاتی ۲ نفر از متهمان نزاع جمعه بازار شهر یاسوج دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

سردار کیقباد مصطفایی شامگاه شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها اظهار داشت:در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی که منجر به اقدامات هنجار شکنانه در ۲۸ آذر ماه امسال در خیابان کنار جمعه بازار یاسوج اتفاق افتاد موضوع در فضای مجازی و کشور انعکاس پیدا کرد.

وی با بیان اینکه این موضوع باعث ایجاد رعب و وحشت میان مردم شد و احساس امنیت را خدشه دار کرد، افزود: پیگیری عاملان این نزاع دسته جمعی در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار گرفت و خوشبختانه با اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی در یک اقدام ضربتی ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع دسته جمعی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اقدامات هنجار شکنانه و تهدیدکننده امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و عاملان این نوع اقدمات با حمایت قانون و پیگیری ویژه پلیس در کمترین زمان ممکن پیگیری و برخورد می شود.

سردار مصطفایی عنوان کرد: جوانان آستانه تحمل خودشان را بالا برده و قبل از اینکه دست به وسایل دفاع شخصی ببرند فکر عواقب آن را بکنند، زیرا نتیجه آن چیزی جز ندامت و پیشمانی نخواهند داشت.

وی ابراز داشت: اگر چه افراد دستگیر شده در نزاع دسته جمعی جمعه بازار یاسوج هم اکنون از کار خود پشیمان هستند اما باید تاوان و عواقب رفتار هنجار شکنانه خود بدهند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها