کدخبر: 8833

خرید جدید یحیی گل محمدی کیست؟

با توجه به مصدومیت عیسی آل‌کثیر و عدم آمادگی مهاجمانی مثل پاکدل و مهدی‌خانی، گل‌محمدی نیاز به جذب حداقل یک مهاجم دارد تا در کنار عبدی خیالش تا حدی راحت شود.

پرسپولیس در نیم فصل به دنبال جذب یک مهاجم بود اما این اتفاق در نهایت برای سرخ‌ها نیفتاد.

با توجه به مصدومیت عیسی آل‌کثیر و عدم آمادگی مهاجمانی مثل پاکدل و مهدی‌خانی، گل‌محمدی نیاز به جذب حداقل یک مهاجم دارد تا در کنار عبدی خیالش تا حدی راحت شود. گل‌محمدی در ماه‌های اخیر گزینه‌هایی مثل کی‌روش استنلی، پیمان بابایی، لوسیانو پریرا و حتی مهاجمان متوسطی مثل شروین بزرگ را مدنظر داشت اما باشگاه در جذب هیچ‌کدام توفیقی نداشت، برای همین هم چندین و چند بازیکن خارجی که سابقه حضور در لیگ ایران را ندارند به کادر مدیریت معرفی شدند تا مقدمات جذب یکی از آنها فراهم شود.

یکی از مهاجمانی که یحیی به او اعتقاد داشت و به بررسی وضعیتش پرداختیم، لوئیس هنریکه بود. مهاجم دورگه برزیلی که نزدیک بود پرسپولیسی شود اما به‌خاطر درخواست مالی باشگاهش نتوانست به تهران بیاید. بااین‌حال طبق خبرهای به‌دست‌آمده، ایجنت‌های زیادی روزانه فیلم مهاجم‌های بدون تیم را در اختیار یحیی قرار می‌دهند، به این امید که مربی قرمزها یکی از آنها را بپذیرد. این احتمال می رود که یک مهاجم خارجی به زودی جذب پرسپولیس شود.

یحیی اعتقاد دارد برای جذب بازیکن باید فوتبالش را از نزدیک دید و با فیلم دیدن نمی‌شود سطح فنی یک فوتبالیست را تشخیص داد. با این وضعیت و با توجه به اینکه احتمال دارد آل‌کثیر زودتر از پیش‌بینی‌ها به میادین بازگردد، بعید به نظر می‌رسد مهاجمی جذب شود. یحیی که در فصل جاری با کوهی از مشکلات و مسائل حاشیه‌ای برای تیمش مواجه شده، دوست ندارد سوژه به بدخواهانش بدهد؛ چراکه اگر مهاجمی جذب شود که کارایی نداشته باشد به او حمله خواهد شد و هواداران پرسپولیس از جذب مهاجمانی مثل دی‌کارمو، جونیور براندائو، اوساگونا و حتی استوکس خاطرات خوبی ندارند!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها