کدخبر: 9578

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال وعده جدید داد| خبر مهم برای استقلالی ها

به یزدانی گفته شده بعد از دو ماه بازی در تیم ملوان، اگر در آزمون دکتری قبول نشد، به طور قرضی به استقلال باز می‌گردد!

تلاش باشگاه استقلال برای جلوگیری از سرباز شدن مدافع ملی‌پوش این تیم نتیجه نداد و یزدانی، فوتبالش را در باشگاه ملوان ادامه خواهد داد.در شرایطی که او در مصاحبه‌ای شدیدا از مدیران باشگاه استقلال به خاطر اتفاق رخ داده برای این بازیکن، گلایه کرده بود، روزنامه ایران‌ورزشی مدعی شده که وعده‌های جدیدی به این بازیکن از طرف استقلال داده شده است.بر اساس این گزارش، به یزدانی گفته شده بعد از دو ماه بازی در تیم ملوان، اگر در آزمون دکتری قبول نشد، به طور قرضی به استقلال باز می‌گردد!

با توجه به اینکه تیم‌های نظامی معمولاً بازیکنی را به طور قرضی به تیمی نمی‌دهند خیلی بعید است که مدیران باشگاه استقلال بتوانند این وعده خود را هم عملی کنند. با این حال اگر هم حتی یک درصد احتمال بازگشت یزدانی وجود داشته باشد باید تا روز رقم خوردن این ماجرا صبر کرد. فعلاً یزدانی سرباز است و نمی‌تواند در تیم غیرنظامی فوتبال بازی کند.

جالب است که مدیران باشگاه استقلال در تماسی که با یزدانی داشته‌اند حتی به این بازیکن گفته‌اند که هم با ملوان جشن قهرمانی در لیگ یک و صعود به لیگ برتر را می‌گیری و هم با استقلال! باید دید که سرانجام این وعده‌ها چه خواهد شد و آیا باشگاه استقلال می‌تواند این بازیکن را به اردوی تیم خود بازگرداند یا اینکه یزدانی باید تا پایان دوران سربازی در خدمت باشگاه ملوان باشد؟!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها