کدخبر: 9907

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال پرسپولیس را تهدید کرد!

به هر حال این بازی تمام شد و از امشب و فردا همه تمرکزمان را روی بازی با تیم بسیار خوب و با کیفیت پرسپولیس می‌گذاریم که جدی‌ترین رقیب ما برای قهرمانی است.

صالح مصطفوی که به دلیل محرومیت فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان شرکت کرده بود، گفت: در هر دو نیمه موقعیت‌های بسیار باکیفیتی خلق کردیم و شاید تنها نکته منفی بازی امروز این بود که از موقعیت‌هایمان خوب استفاده نکردیم اگر چه بچه‌ها همه تلاش‌شان را کردند. به نظر کارشناسان داوری گل دوم‌مان هم درست بود.

وی افزود: مستحق برد با نتیجه بهتری بودیم. به هر حال این بازی تمام شد و از امشب و فردا همه تمرکزمان را روی بازی با تیم بسیار خوب و با کیفیت پرسپولیس می‌گذاریم که جدی‌ترین رقیب ما برای قهرمانی است. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

مصطفوی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه سیلوا یکی دو جلسه با استقلال تمرین کرده بود، عملکرد راضی‌کننده‌ای داشت، گفت: رافائل بیشتر از یکی دو جلسه با ما تمرین کرده بود، ولی عملکرد بسیار خوبی داشت. سیلوا مدافع باتجربه‌ای است. همه بازیکنان ما عملکرد مناسبی داشتند و بازی خوبی انجام دادند.

مربی استقلال در پاسخ به این پرسش که استراتژی آنها برای بازی با پرسپولیس با وجود فاصله 6 امتیازی در جدول چیست، خاطرنشان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم و برای دیدار بعدی هنوز جلسات فنی برگزار نکرده‌ایم. در بازی استقلال و پرسپولیس تیمی که شجاع‌تر باشد موفق‌تر است. ما تیم بسیار جوانی داریم و معمولاً جوان‌ها شجاع‌تر هستند. باید ببینیم بازی چه می‌شود.

مصطفوی در خصوص اینکه کادرفنی هر دو تیم معتقد بودند که داور باید برای آنها پنالتی می‌گرفت، عنوان کرد: بازی را یک بر صفر بردیم و یک گل سالم هم زدیم که قبول نشد. 3 امتیاز مبارک هواداران‌مان باشد. بازی بسیار خوبی انجام دادیم و مستحق برد با نتیجه بهتری بودیم.

وی در پاسخ به این سؤال که علت بازی نکردن ژستد فنی بوده یا به دلیل احتمال محرومیت در دیدار با پرسپولیس، گفت: سرمربی تیم یکسری وظایف فنی به بازیکنان محول می‌کند. مجیدی از رودی ژستد و سایر بازیکنان رضایت کامل دارد و تصمیماتی که گرفته می‌شود براساس بازی و شرایط بازی‌ها و فنی است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها